1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "We live on the same avenue."

"We live on the same avenue."

Переклад:Ми живемо на тому ж самому проспекті.

October 27, 2014

10 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Fornik

ми живемо на тому ж проспекті


https://www.duolingo.com/profile/ArtemusG

Кнопка "Повідомити про проблему,,


https://www.duolingo.com/profile/OlegKoshelenko

Чому avenue в одних вправах перекладається як авеню, а в інших лише як проспект? І так з багатьма словами. В одних вправах, переклад правильний, а у інших він неправильний?


https://www.duolingo.com/profile/vovakondrat77

ПРО СКАРГИ І ОБГОВОРЕННЯ. Тут має бути все просто. Кнопка скарг ("Повідомити про проблему") - на конкретне явище із запропонованим користувачем варіантом. Скарги ЛЕГШЕ відстежувати і виправляти. Кнопка обговорень – для отримання розгорнутого пояснення, дискусії чи щоб поділитись додатковою інформацією щодо певного явища. «А чому тут так, якщо треба ось так...», «У вас неправильно…», «Додайте ще…», «Якщо пишу … - видає помилку» - це НЕ обговорення. https://www.duolingo.com/comment/4913595 Будь ласка, користуйтесф кнопкою "Повідомити про проблему".


https://www.duolingo.com/profile/zchale6

Ми живемо на такому самому проспекті?


https://www.duolingo.com/profile/ArtemusG

Кнопка "Повідомити про проблему,,


https://www.duolingo.com/profile/jana417054

Яка вимова правильна лайв чи лів?


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Розумію, про що Ви. Слово live може читатись і Лів, і Лайв у залежності від значення. Якщо це дієслово, як у цьому реченні, то читається Лів. Саме так воно озвучене у реченні. Якщо це прикметник Живий, то читається Лайв. При озвучуванні окремого слова робот не знає, яке значення слова вибрати, от і вимовляє те, що перше у його списку.


https://www.duolingo.com/profile/ytRMeBs3

А чи підійде це англійське речення до такого контексту "Ми живемо на одному й тому ж проспекті (робиться акцент, що я і ти живемо на одній вулиці, так би мовити)"? А речення "Ми живемо на тому ж самому простекті (робить акцент на тому, що нікуди не виїжджали).


https://www.duolingo.com/profile/stog2006

В попередньому завданні "IN a famous avenue" а вцьому вже " ON the same avenue" Так як все таки правильно IN чи ON avenue???

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.