1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Tüm DUOLINGO Ekibinden Ricam:

https://www.duolingo.com/profile/ofy54

Tüm DUOLINGO Ekibinden Ricam:

Öncelikle herkese merhaba. Ben bir iphone (ios 5) kullanıcısıyım ve uzun süredir PC üzerinden oynadığım bu eğitim uygulamasını artık telefonda kullanmak istiyorum; ancak Duolingo uygulamasını AppStore'dan yüklemem için telefonumu güncellemem gerektiği uyarısı geliyor. Telefonu bazı sebeplerden dolayı güncelleme gibi bir şansım olmadığı için sizden yardım istiyorum. Daha önceden ios 5 desteği olan bu uygulamanın eski sürümüne ulaşmaya çalıştım ancak sonuç nafile. Böylesine ingilizce eğitimini eğlence haline getirmiş bir uygulamadan mahrum kalmamak istiyorum bu yüzden Duolingo yetkililerinden ya da kullanıcılarından ricam Duolingo'nun iso 5 desteği olan 2.x versiyonunu yüklemem için yardımcı olabilirler mi ya da ipa uzantılı halini benimle paylaşabilirler mi?

November 1, 2014

4 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/Selcen_Ozturk

teknik ekibin önerisi şu,

download the app onto a computer with the same username/password combination first and then try sinking the phone - https://sites.google.com/site/appleclubfhs/support/advice-and-articles/app-store-downloading-older-versions-of-apps-ios

yani uygulamayı önce telefonda kullandığınız duolingo kullanıcı adı ve şifresiyle bir bilgisayara indirip oradan telefona aktarabilirsiniz. detaylar linkte.


https://www.duolingo.com/profile/ofy54

iyi de eski sürümü nereden bulacağım. bana ios 5'te çalıştıracağım için Duolingo'nun 2.x sürümü lazım


https://www.duolingo.com/profile/d-i-l-a-r-a

bravo ve aynı sorundayız


https://www.duolingo.com/profile/serh6t

Dostum malesef bu duolingo ile alakalı bir durum değil. Ios yeni bir sürüm çıkardığın zaman 2 önceki sürümden desteği çekiyor. Ne yeni uygulama indirebiliyorsun ne de yüklemiş olduğun uygulamaları kullanabiliyorsun. Duolingo'nun eski sürümünü bir şekilde telefonuna yüklesen bile yine kullanmana izin vermiyor işletim sistemin. Kısacası iphone mağdurusun ve bu konuda yapacak bir şeyin yok.

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.