1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "Це напевно не я."

"Це напевно не я."

Переклад:It is definitely not me.

November 14, 2014

8 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/TanyaGV

ABBYY lingvo слово definitely перекладає як "чітко, ясно, точно; безсумнівно; звичайно". А в реченні "Це напевно не я." є якась невпевненість. Питання: чому б не використовувати слово probably?


https://www.duolingo.com/profile/ViktorSchesniuk

"Напевно" не синонім "мабуть".


https://www.duolingo.com/profile/Tala_87

it is certainly not me почему не правильно?


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Якщо ви бажаєте виступити в ролі свідомого бета-тестера і внести покращення до курсу - ми з радістю приймемо ваше слушне і цілком доречне зауваження, але за умови. якщо ваша пропозиція буде подана кнопочкою "Повідомити про проблему" а не кнопочкою "Обговорити речення".Так набагато легше відстежити помилки і недоробки. Перечитайте, будь ласка, ось цей пост. Дякую, що навчаєтесь з Duolingo!


https://www.duolingo.com/profile/Tala_87

для чого тоді "обговорити речення"?


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

ПРО СКАРГИ І ОБГОВОРЕННЯ. Тут має бути все просто. Кнопка скарг ("Повідомити про проблему") - на конкретне явище із запропонованим користувачем варіантом. Скарги ЛЕГШЕ відстежувати і виправляти. Кнопка обговорень – для отримання розгорнутого пояснення, дискусії чи щоб поділитись додатковою інформацією щодо певного явища. «А чому тут так, якщо треба ось так...», «У вас неправильно…», «Додайте ще…», «Якщо пишу … - видає помилку» - це НЕ обговорення.

У вашому випадку я бачу коректний варіант перекладу, який можна додати, але не бачу вашої "скарги-пропозиції" в Інкубаторі курсу. Так економиться час. Якщо ви впевнені, що ваш варіант правильний - сміливо тисніть на першу кнопку.


https://www.duolingo.com/profile/Tala_87

зрозуміла, дякую за роз'яснення


https://www.duolingo.com/profile/V.Khabursky

Вже не перший раз бачу дослівний переклад у цій програмі???

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.