https://www.duolingo.com/Krteczek

Duolingo Czech / Česky (CZ) na facebooku

Ahoj, rád bych Vás pozval do české skupiny na facebooku, kterou najdete na:

www.goo.gl/wyt1TQ nebo https://www.facebook.com/groups/723163311094585/ nebo po zadání "Duolingo CZ" na facebooku do vyhledávání.

Ve skupině Vás budeme informovat o novinkách a především ohledně českého jazyka na Duolingu, zejména o dostupnosti výuky nových jazyků z češtiny a jejich fázích vývoje. Dále poskytujeme prostor pro volnou diskuzi a dotazy všeho druhu.

S přáním hezkého dne, Krteczek.

před 4 roky

6 komentářů


https://www.duolingo.com/VerenK

Dobrý den, moc prosím o pomoc. Chtěla jsem zkusit přidat si k angličtině ještě ruštinu a úplně špatně jsem si přenastavila profil, takže nejen že teď nemám přidanou ruštinu k angličtině, ale už nemůžu pokračovat ani v angličtině. Dokáže to někdo "opravit"? Moc děkuji.

před 3 roky

https://www.duolingo.com/Vladao
  • 25
  • 22
  • 8
  • 8
  • 500

A používáš tablet, nebo aplikaci na PC ? U obojího je trochu rozdílné nastavení . . . (tyto problémy se také řeší na FB Duolingo česky )

před 3 roky

https://www.duolingo.com/Nemesis_NaR

Ono se to tu už určitě někde řešilo, ale jsem takto navečer líný to hledat.

Přepnutím výchozího jazyka si kompletně změníte nastavení a (bez nainstalování nějakého uživatelského doplňku do prohlížeče) je nejjednodušší způsob jak přepnout kurz přes kliknutí na vlaječku, která je na vrchu sekce Domů. Opět teda ale mluvím o prohlížečové verzi DuoLinga.

před 3 roky

https://www.duolingo.com/VerenK

Učím se na PC. Na stránce "domů" žádnou vlaječku nemám. V nejhorším tedy smažu profil a začnu od začátku, škoda jen mé 54 denní řady. Za hloupost se ale platí :). Díky za snahu.

před 3 roky

https://www.duolingo.com/widle
  • 23
  • 11
  • 9

Ale kdepak, nemažte nic. Vlaječku máte v horní liště vedle svého jména a ikony - trochu vpravo od středu. Tam si zvolte Přidat nový kurz.

Nebo jděte sem: https://www.duolingo.com/settings/direction a vyberte si kurz z nabídky.

před 3 roky

https://www.duolingo.com/VerenK

Aha, opravdu tahle vlaječka! Klikala jsem na ni, ale nemohla najít angličtinu, tak jsem myslela, že je to někde jinde. Teď jsem hledala pořádně a hlásím úspěch. MOC A MOC DĚKUJI!

před 3 roky
Naučte se Anglicky za pouhých 5 minut denně. Zdarma.