1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Dodávka el. energie

https://www.duolingo.com/profile/Dasenka16

Dodávka el. energie

Dobrý den,

3 dny u nás byla přerušena dodávka el. energie, když jsem se přihlásila na duolingo, zjistila jsem, že se mi smazaly všechny ty životy nebo kapičky, nebo jak se to označuje. 2 dny jsem si to dokázala nějak zvládnout i přes nepříjemnosti, ale ten jeden mi to nevyšlo. Je nějaká možná návratnost v těchto případech? Děkuji

December 3, 2014

8 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Cau Dasi, bohuzel neni.

Jedina moznost, jak si prodlouzit "strike" ikdyz nejsi on-line je koupit za 10 Lingotu zmrazeni (nebo jak se to jmenuje cesky). Pak mas moznost jeden den nebyt aktivni a tva doba aktivity zustane zachovana. Ovsem toto muzes koupit jenom jedenkrat, tedy jen na jeden den a pak se znovu prihlasit a bud udelat nejake cviceni nebo znovu koupit zmrazeni.

Co me se tyce, tak by bylo fajn, aby se nekde zobrazovala nejdelsi serie, u me je to nejakych 135 dni (a pak prislo leto...) DL uz to dlouho ma nekde v seznamu planovanych zmen, ale kdo vi jak dlouho jeste bude trvat, nez se k necemu takovemu dostanou.

Jako odskodne posilam dva lingoty, treba i pro zakoupeni Zmrazeni :-)


https://www.duolingo.com/profile/Dasenka16

AHoj Nemesis, díky moc za odpověď, je mi líto, že jsi přišel o 3x tolik ligotů, já jsem s tím začala teprve nedávno, ale přesto mě to dost naštvalo. Jelikož to musím praktikovat až uložím dvě děti, dokončím vše potřebné v domácnosti, a pak mám teprve chvilku, což obvykle bývá hodinku před koncem dne. Takže to mám každý den doslova vydřené a na pokraji svých každodenních sil. Takže budu doufat, že na další přírodní katastrofu už budu připravená. Snad se Duolingu podaří do té doby, připravit i nějakou verzi na tyto případy, a to ať letní dovolené nebo jiné životem potřebné a nevyhnutelné situace. Přeji mnoho úspěchů ve studiu a hezký zbytek dne. Dáša


https://www.duolingo.com/profile/sadfhrw

Pro případ letní dovolené má Duolingo tu mobilní aplikaci. Američani normálně necestují mimo Ameriku, takže s Internetem problém nemají. Co se týče Jižní Ameriky, tam nevím, jaké jsou dovolenkové zvyklosti. Ale mobilní internet je tam myslím dost důležitý, možná víc, než ten desktopový a notebookový. Samozřejmě za předpokladu, že mají vůbec nějaký, že.


https://www.duolingo.com/profile/Dasenka16

Ahoj, chystala jsem se ti již delší dobu odpovědět, ale časově mi to moc nevycházelo. Pravda je to, že mobilní verze je dobrá věc, ale opět jen za předpokladu, že při výpadku el. energie funguje mobilní síť, což i v té době nebyla pravda. Takže se nepřipojíš ani kdyby ses rozkrájel(a). Takže máš ještě nějaký nápad pro příště? :)


https://www.duolingo.com/profile/sadfhrw

Snad jen smířit se s nepřízní osudu a mít připravené studijní materiály pro offline učení se při svíčkách ;) Pokud máte náladu na lekci z americké kultury, tak existuje díl docela známého sci-fi seriálu The Twilight Zone https://en.wikipedia.org/wiki/Time_Enough_at_Last, kterého děj může být v mnohém inspirující. Ačkoli samozřejmě uznávám, že náš namrzající déšť se s atomovu zimou v tom seriálu moc dobře srovnávat nedá.


https://www.duolingo.com/profile/Vladao

Poslal jsem ti pár lingotů z Prahy . . . :-)


https://www.duolingo.com/profile/Dasenka16

Ahoj Vladao, díky moc, doufám, že ti to budu moci někdy oplatit. :)


https://www.duolingo.com/profile/Vladao

No hay por que :-) . . jsem připraven pomoci ve studiu angličtiny, případně španělštiny pokud by se ti líbila . . .

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.