1. Fórum
  2. >
  3. Téma: English
  4. >
  5. "My father has a bar."

"My father has a bar."

Překlad:Můj otec má bar.

December 8, 2014

10 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Gabrielinka

Ve slovíčkách překládáte "a bar" jako hospodu, nevím, proč není nyní uznáno.


https://www.duolingo.com/profile/Jamie08MD

:) A nahlásila jsi větu, přes tlačítko ohlásit problém?

Ono celý ten kurz je momentálně v beta verzi, právě proto, že spousta správných překladů v něm stále chybí. A není to proto, že by je nechtěli přidat, ale zatím nikoho nenapadly nebo zapomněli. 5x hospodu přidali, pošesté už ne. A pokud je celkem vět přes 1000, tak vůbec není v silách jednoho člověka (nebo pár lidí) přijít a vložit všechny možné překlady, aby byly všechny hned perfektní. Kdyby za to byli placení a nedělali celý den nic jiného, pak možná, ale v systému jaký je teď nastavený musíme být maximálně tolerantní a pomáhat, pokud nějakou mezeru objevíme. Pokud ohlásíš správný překlad, tak tím určitě uděláš radost i jim. :)


https://www.duolingo.com/profile/Gabrielinka

Aha, aha... to jsem sice netušila, ale doufala jsem, že tímto příspěvkem jim právě tu mezírku ohlásím :) Příště už vím, že mám dát ohlásit problém, díky ;)


https://www.duolingo.com/profile/Jamie08MD

Jo, to sice ohlásíš, ale oni si diskuze musí všimnout (pokud je v diskuzi víc příspěvků, tak už to není vůbec snadné, jelikož neskáčou automaticky na začátek), a potom k opravení musí těch tisíc vět proklikávat a hledat tu jednu tvoji konkrétní. Když použiješ ohlásit problém, tak se k ní dostanou hned, a přijde ti i email, že překlad byl schválen (pokud ho schválí :) ).

Akorát je drobný nedostatek, že u ohlašování problémů nefunguje ta poslední možnost, kde se máš rozepsat (a popsat problém). Tu nepoužívej. Radši v takovém případě napiš do diskuze. :)


https://www.duolingo.com/profile/richard_ll

Ale ne vzdy je tu ta moznost :-(


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Není-li možnost napsat do diskuze ani nahlásit chybu, tak se pravděpodobně jedná o obrázek. Tam je pak jediným řešením printscreen a hodit to někam do diskuze se zmínkou lekce, viz https://www.duolingo.com/comment/7597900


https://www.duolingo.com/profile/LudvkKrato

Jaky je rozdil mezi otec a tata?


https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

formalni a neformalni


https://www.duolingo.com/profile/miriama269045

Napsala jsem to samé!

Naučte se Anglicky za pouhých 5 minut denně. Zdarma.