1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. nové věci do lingot obchodu

https://www.duolingo.com/profile/LOGRIK

nové věci do lingot obchodu

Co takhle navrhnout nějakou novou věc do lingot storu? např. věc která by vám udělala sama bez chyby jednu podlekci za 25 lingotů?

December 8, 2014

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Ve velkém DuoLingo (rozuměj v kurzech vycházejících z angličtiny) byly řekl bych podány ani ne tak stovky jako spíš tisíce nejrůznějších žádostí o rozšíření Lingot Storu. Od blbin až po pěkně vychytané věcičky. Ovšem aniž by cokoliv z toho bylo zrealizováno.

DL je neziskové a tudíž počet programátorů je limitovaný a ti se zabývají povětšinou jinými věcmi, např. spoluprací s kurzy ve vývoji v Inkubátoru, kde řeší nejrůznější problémy a pomáhají týmům dokončit jejich jazykové kurzy. Tudíž můžeme si zafilozofovat, co by se s lingoty dalo dělat, ale tím to bohužel končí. Pokud se tu teda neozve programátor, který hovoří plynule anglicky a nechtěl by se zapojit do programátorského týmu DuoLinga s tím, že chce vyřešit prvně právě tenhle problém :-)


https://www.duolingo.com/profile/sadfhrw

Tak pozor, DL je samozřejmě normální for-profit firma. Zisky zatím nemají, to by se ale mělo brzy změnit. Buď budou výnosy, nebo je koupí nějaký ten Microsoft, nebo tak. Jinak by do DL všechny ty kapitálové fondy neinvestovaly, že.


https://www.duolingo.com/profile/LOGRIK

No to je fakt :-(


https://www.duolingo.com/profile/LOGRIK

To je škoda, kolik si mysliš že je na duolingu asi tak čechů? PS: jsem národností čech.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Tak to fakt těžko říct :-) Ale tak rámcově bych řekl, že 100 tisíc čechů už DuoLingo vyzkoušelo a v tomto kurzu je momentálně zaregistrovaných cca 16 tisíc lidí.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.