Duolingo jest napopularniejszą metodą nauki języków na świecie. A co najlepsze, jest w 100% darmowe!

https://www.duolingo.com/xetroc

Specjalistyczne słownictwo

Moim zdaniem teksty do tłumaczenia opisujące kariery graczy są nieodpowiednie i za trudne dla początkujących i średnio-zaawansowanych ze względu na typ słownictwa znajdującego zastosowanie jedynie w futbolu amerykańskim. Czy nie lepsze by były teksty książek np. z serii Pingwin dla uczących się języka angielskiego?

3 lata temu

4 komentarze


https://www.duolingo.com/AnaDziedzic

wprawdzie nie znam ksiazek z serii Pingwin :) ale potwierdzam,ze teksty do tlumaczenia sa za trudne, przynajmniej dla mnie, fajnie by bylo gdyby pojawily sie latwiejsze teksty np bajki, albo teksty piosenek

3 lata temu

https://www.duolingo.com/Amarellka

Ja przeglądałam te teksty i żaden nie przypadł mi do gustu. Zaczęłam tłumaczyć sobie tematy, które mnie interesują, np. photography, macro photography i design :) i wcale nie są za trudne, bo robię te rzeczy na co dzień, więc jest łatwiej mi złapać sens zdań. Teraz uczę się wyłapywać sens znaczenia słówek - a nie uczyć się ich samoistnie w pojedynczej formie słówka.

3 lata temu

https://www.duolingo.com/AnaDziedzic

pewnie latwiej sie tlumaczy temat, ktory czlowieka interesuje ale mnie tez nie udalo sie w zanurzeniu na taki trafic :( Nic o motoryzacji albo muzyce country nie wpadlo mi w oko ;) wiec Zanurzenie chwilowo omijam

3 lata temu

https://www.duolingo.com/trottoar
trottoar
  • 14
  • 11
  • 10
  • 8
  • 5
  • 2

HALOOO! Artykuły do tłumaczenia w dziale "Zanurzenie" możemy dodawać sami! Jeżeli nie ma interesujących nas tematów, wystarczy dodać swój artykuł i voila!

3 lata temu