https://www.duolingo.com/profile/uunium

Сердца

Здравствуйте! Заметил что недавно пропали сердца из испытаний, почему это случилось? Нельзя ли вернуть их обратно? Наличие сердец иногда заставляло проходить одно задание или тренировку несколько раз ( тренировка была в основном одна и та же пока её не пройдёшь) что позволяло лучше запомнить те или иные правила и научить себя не совершать предыдущие ошибки. Спасибо за ответ. P.S. Это лишь моё мнение, буду рад выслушать ваше. С уважением, Владислав.

December 19, 2014

6 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Це нововведення по всьому Дуолінго. Замість сердець тепер заповнюєте панель засвоєння. А пройти урок ще раз чи закріпити навичку нічого не заважає.


https://www.duolingo.com/profile/ZlobneNya

Якщо думка користувача хоч якось враховується, то хотіла б залишити і свій коментар з приводу нововведення. З відсутністю сердець втратилась винагорода, елемент гри, азарт. Плюс тепер одне засвоєння триває довше, а зранку перед роботою часу не зажди вистачає як і терпіння. Наслідком для мене та мого чоловіка(вивчаємо вдвох) стало те, що тренера перевела всього на десять балів, а останні декілька днів взагалі не грали, бо зацікавленість впала. Якщо можливо, давайте оберемо найбільш підходящий для всіх варіант методом голосування чи що? З повагою...


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

З урахуванням думок користувачів на Дуолінго все не так і погано - зворотній зв'язок, принаймні між розробниками і адміністрацію, досить активний. Баґи, недоробки, пропозиції - все це обговорюється і вирішується. Звичайно, що потрібен час, курсів багато і у кожного свої проблеми.

Стосовно панелі засвоєння. Можу запевнити - це зараз обговорюється і ви не єдина, хто висловлює невдоволеність, хоча більшість користувачів бачать плюси. Ось оригінал посту від Луїса, в якому йдеться про запровадження цієї ідеї - https://www.duolingo.com/comment/5780970. Панель тестується і до думок прислухаються. Наразі я бачу більшість позитивних відгуків.

Дуолінго розвивається і це добре. Нові функції, кнопки, елементи інтерфейсу і т.п - все це буде і все це з'являється не з ясного неба, а з метою оптимізувати навчальний процес і адаптувати його до потреб учнів.


https://www.duolingo.com/profile/QIRIM.YOUNG

А мені подобається. Дана система використовується на www.khanacademy.org і вже добре себе зарекомендувала. Було би добре додати такі елементі гри як бали за закінчення без помилок. Якщо вам хочеться елементу гри то можете зранку закріпляти навички на www.duolingo.com/practice. Там можна обмежити себе часом і крім того є сердечка.


https://www.duolingo.com/profile/MrEnglish2

сердечок вже теж там немає


https://www.duolingo.com/profile/QIRIM.YOUNG

Якщо режим практики з обмеженням часу, то там без сердечок вже доволі давно. В режимі практики без обмеження часу сердечка є й понині.

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.