1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. Dodatkowe lekcje za lingoty -…

https://www.duolingo.com/profile/mlecznaczekolada

Dodatkowe lekcje za lingoty - problem !

Nie tak dawno weszła nowa aktualizacja duolingo na androidy. Z ciekawością pobrałam, bo opuściłam się kilka miesięcy w lekcjach duolingo. Zaczęłam nowy kurs włoskiego po angielsku i kontynuowałam poprzedni angielskiego dla mówiących po Polsku. Po kilku zaliczonych działach w kursie włoskim wyskoczyły mi trzy szare, puste kółka z informacją, że w tych miejscach można wykupić dodatkowe lekcje za lingoty. Bardzo chciałabym takie lekcje otrzymać na kursie angielskiego (mam poziom 10). Z czasem coraz ciężej rozwiązuje siędziały, więc miło by było, jak w tych miejscach, które już dawniej zaliczyłam wyskoczyły te okienka ;). No nie fair, że ci, którzy teraz zaczęli kurs będą mieli odatkowe lekcje, a ja nie, jak zrobiłam już ich tak dużo :( :( :( POMOCY!

December 28, 2014

9 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Jack.Elliot

here are some Lingots

if you need more

just let me know


https://www.duolingo.com/profile/mlecznaczekolada

i have lingots, but I can't buy extra lessons :)


https://www.duolingo.com/profile/mlecznaczekolada

I should have this places for lessons after update, but i haven't :(


https://www.duolingo.com/profile/Jack.Elliot

I have bonus skills from last year

a shame I cannot send them to you


https://www.duolingo.com/profile/trottoar

W kursie polsko-angielskim nie ma Bonus Skills, więc, że tak to nazwę, nikt ich nie ma ;). Ani ten który zaczął wcześniej, ani ten, który zaczął później.


https://www.duolingo.com/profile/mlecznaczekolada

Dzięki :) (y) Szkoda że nie ma :( Są takie przydatne :D


https://www.duolingo.com/profile/trottoar

Szczerze mówiąc moje doświadczenia z bonusowymi skillsami są nieciekawe. Zakupiłam je w kursie niemieckiego i tak: 1) Flirtowanie - teksty są od takiej czapy, że gdybym do kogoś zagadała tak w niemczech, zareagowano by jakbym udawała Jasia Fasolę; 2) Idiomy/przysłowia - tutaj rzecz do wkucia na pamięć, właściwie niewiele się to różni od kupienia książki/wejścia na stronę z idiomami po niemiecku. Te trzeba się po prostu nauczyć na pamięć, poza tymi, które są wspólne w języku polskim i niemieckim; 3) Boże Narodzenie - parę (naprawdę parę) zdań nt. choinek, prezentów itp. Jednym słowem - Bonus Skills mogłyby być bardzo przydatne, gdyby były lepiej opracowane. Mam nadzieję, że te włoskie prezentują wyższy poziom. Pozdrawiam


https://www.duolingo.com/profile/endios

Mam podobne doświadczenia, więc kiedy będziemy mogli tworzyć dodatkowe lekcje, to postaram się, żeby były one rzeczywiście specjalne i na luzie!


https://www.duolingo.com/profile/agaluszcz

wysłałem ci kilka lingotów

Powiązane dyskusje

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.