1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. Ide vám zmeniť obrázok profil…

https://www.duolingo.com/profile/Margaretka33

Ide vám zmeniť obrázok profilu?

Ahojte, je zaujímavé, že 2 x som si prehodila obrázok profilu (obe veľmi malej veľkosti len v kilobajtoch) a už viac odmieta. Ani nenapíše prečo. Mimo toho, že prvý deň, čo som sem prišla obrázok zmeniť nešiel vôbec. Nie je to až taká tragédia, len sa čudujem. Dá sa s tým niečo? :)

December 29, 2014

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/Margaretka33

Ešte jedna vec by bola zaujímavá, taká tá dvojitá fajka pri každom kurze (resp. by sa to dalo riešiť inou farbou fajočky než zelenou), že jedno keď automaticky preskočím kvôli úspešnému vyplneniu prechodového testu (míľnika) a druhé ručným tréningom. Alebo rátať vedľa toho číslom počet opakovaní, to by bolo tiež zaujímavé. Inak, čo sa týka kurzov, tak sa mi stránka páči. :)


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Jsme rádi, že se líbí :-)

Jak s obrázkem nevím, předpokládám, že už je vše v pořádku?

No s návrhy vylepšení tu my nic moc neuděláme. Buď poslat na support@duolingo.com (samozřejmě v angličtině) no a nebo se přihlásit do jakéhokoliv anglického kurzu, aby ses dostala k anglickým diskuzím a tam spíš má možnost být tvá žádost vyslyšena, ikdyž osobně si myslím, že ani to nemá příliš smyslu. Programátoři DuoLinga jsou vytížení a ono vizí a věcí, které by se chtěly zrealizovat jsou desítky, ne-li stovky. Co je třeba mnohem důležitější jsou např. diskuze, současný systém už moc neodpovídá potřebám uživatelů.


https://www.duolingo.com/profile/LSodomkova

to máš blbý.chudáčku

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.