"He is a negative person."

Переклад:Він негативна людина.

January 1, 2015

8 коментарів
Це обговорення закрито.


https://www.duolingo.com/profile/tyma1

Він погана людина.


https://www.duolingo.com/profile/Constantinum

Quote tyma1:Але ж де Ви чули, щоб у нас казали: "Він така негативна дитина" Або: "Він такий негативний чоловік". Особисто мені таке здається дивним і не притаманним нашій мові.

Ви мене на жаль не зовсім так зрозуміли. Коли хочуть сказати "Він погана людина" англійською - He's a bad person. Так само за вашими прикладами англійською рідко почуєш He's so negative child, He's such negative man.

Ще раз підкреслю, що перекласти "He's a negative person" як "Він погана людина" можна. Просто метою вивчення цього уроку є якраз слово negative - негативний. Ну а право додавати можливі варіанти перекладу є тільки у модераторів.

З найліпшими побажаннями.


https://www.duolingo.com/profile/vovakondrat77

Варіант з "погана" додано.

Bad - поганий, negative - негативний. Цей курс не розрахований на навчання художньому і стилістично правильному перекладу. Це досить базовий курс для вивчення слів у реченнях без ширшого контексту, тому варіантів перекладу може бути дуже багато, особливо коли перекладати стилістично і художньо правильно. Хоча варіант "Він погана людина" звучить природніше, і ми додали його до курсу, варіант "Він негативна людина" не є геть неприроднім і залишається основним варіантом перекладу цього речення.


https://www.duolingo.com/profile/Constantinum

Такий варіант теж можливий, але частіше у значенні "поганий" - bad. Все ж таки bad та negative мають різні відтінки.

Якщо ви вважаєте, що ваш переклад правильний, тисніть "повідомити про проблему". Так модераторам значно легше відслідковувати зауваження.

З найліпшими побажаннями.


https://www.duolingo.com/profile/Xalava

А чи можна тут використати "неприємна" ?

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.