1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. dokočení anglického kurzu

https://www.duolingo.com/profile/AnnBorna

dokočení anglického kurzu

Ahoj uživatelé, dneska jsem dokončila svůj anglický strom mám velkou radost... určitě bych ho nedokončila tak rychle ale najednou odpadla práce se ztrácením srdíček :)

Kačence a ostatním dobrovolníkům děkuju za velkou dávku odhodlání a práce, kterou odvedli aby tento kurz mohl existovat.

Na oplátku jsem reportovala všechno co jsem mohla zpátky...

Kdyby byl ještě nějáká naročnější úroveň určitě ji ocením.

January 1, 2015

16 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/yokystas

Tiež sa pripájam k skupinke, ktorá prešla všetkými stupienkami výuky a prefarbila všetky svoje ikonky vedomostí na oražovo :-). Samozrejme stále mám čo zlepšovať a udržiavať zdatnosti. Keďže som Slovák a slovenské kurzy tu nie sú, zvolil som si ako rodný jazyk češtinu, ktorá mi je veľmi blízka. Tiež touto cestou ďakujem organizátorom, prevádzkovateľom a prekladateľom za vytvorenie príjemného a motivačného prostredia - a to všetko bez poplatkov a zadarmo. Ďakujem


https://www.duolingo.com/profile/Zdenek007

Ahoj. Mám radost. Taky se mi dnes podařilo dokončit anglický strom. :-) Děkuji všem, kteří se na přípravě kurzu podílejí. Motivační program je fajn a donutil mě najít si každý den čas. Jen je trochu škoda nedávné změny počtu přidělovaných XP za opakování. Jinak než opakováním už XP nezískám. I když trochu uvažuji o němčině z angličtiny...


https://www.duolingo.com/profile/oulanka

to je dobrá a motivující zpráva :-) blahopřeji .


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Taky se přidávám k blahopřání :-) A lingot k tomu


https://www.duolingo.com/profile/AnnBorna

děkuji a přeji Vám všem ať brzy dokončíte také strom


https://www.duolingo.com/profile/babofka

taky už se blížím do cíle a trochu mě to vlastně mrzí... Nepočítá se s dalším rozšířením? A Aničce (i ostatním v cíli) gratuluju.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Jediným rozšířením je dostat/udržovat pak všechny skilly na zlaté, nic jiného není a nebude ani u jiných jazykových kurzů. Jen pro info, maximální level je 25. A chceš-li opakovat angličtinu i dále, tak jako velmi užitečná možnost se mi osvědčilo začít dělat nějaký další jazykový kurz vycházející z angličtiny - suprově jsem si propojil aj a nj a ted na erasmu v Německu mi nedělá problém mezi těmito dvěma jazyky přeskakovat.


https://www.duolingo.com/profile/babofka

Díky za tip, ale propojení AJ a NJ u mě fakt nehrozí :-) Jasně že jo, udržovat... Ale další rozšíření slovní zásoby by k zahození nebylo a gramatiky taktéž. A level 25 je max. u všech jazykových kurzů? Nebo jen v kurzu ČJ-AJ?


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

U všech kurzů, dál to nejde :-) Ale jenom z představy kolik je k tomu potřeba času se mi dělají závratě - já už dělám němčinu skoro rok a půl, denně v průměru tak 30XP a zatím level 18, jaj :-)

Ono časem se napíšou gramatické tipy, ale to bych viděl nejdřív tak za půl roku, takže k některým lekcím se přidají jakési vysvětlení, ikdyž spíš základů než zajímavé gramatiky.

A dále je u jiných kurzů možnost za lingoty koupit bonusové skily, ale to je spíš taková srandička. Každopádně je tu taky v budoucnu mít budeme. Někdy.

A víš na co jsem zapomněl? Na Immersion! Tam si můžeš řádit a expit donekonečna: www.duolingo.com/translate


https://www.duolingo.com/profile/staza2003

tak to nikdy nezvladnu hodlas se zacit ucit dalsi jazyk


https://www.duolingo.com/profile/MartinZipek

Doporučuji pak přejít na překlady, to je hlubší smysl Duolinga.


https://www.duolingo.com/profile/KuboF

Preklady sú výborná vec, tiež odporúčam!


https://www.duolingo.com/profile/stuli5

Ahoj a akým sposobom realizuješ tie preklady prepojené s touto stránkou??


https://www.duolingo.com/profile/KuboF

Treba trochu ohackovať stránku. Návod je nahttps://www.duolingo.com/comment/5173050


https://www.duolingo.com/profile/Gardener2015

gratuluji a taky se pochlubím, již jsem zcela zoranžověl :-) uvidím jak dlouho mi vydrží chuť dosahovat vyšších úrovní, ale po těch špetkách xp je to vážně na dlouho. Každopádně moc díky všem spolutvůrcům bylo to vážně motivující až návykový :-) Good luck!

Související diskuse

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.