https://www.duolingo.com/profile/Tehawanka

Nowe kursu dla polskojęzycznych

Chciałabym się nauczyć z duolingo jeszcze przynajmniej niemieckiego i rosyjskiego. Jaka jest szansa że powstaną takie kursy? Mówię jednak głównie po polsku.

January 8, 2015

13 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Olek2525

Ja tam bym chciał żeby był francuski dla polaków ale niemiecki też by się przydał. Mam dużą nadzieje że ktoś kto zna te języki zobaczy te komentarze i chociaż zacznie tworzyć takie kursy.

February 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Kursy tworzyć gdy nie zna się dobrze języka, można robić samodzielnie na Memrise - to takie ładniejsze fiszki. Na Duo kursy są robione przez wolontariuszy znających bardzo dobrze dwa języki których kurs dotyczy i którzy po zaaplikowaniu będą zaakceptowani przez zespół Duolingo w USA. Tylko stamtąd idzie decyzja o powstaniu nowego kursu i informacja taka trafia na forum https://www.duolingo.com/topic/1 Oczekiwanie na kurs pół roku to nic w stosunku do tego, jak na chwilę obecną szacuje się powstanie np. kursu polskiego dla anglojęzycznych http://incubator.duolingo.com/courses/pl/en/status. Proponuję pochodzić po inkubatorze i zobaczyć co od czego zależy. To, że jest zarezerwowana strona na kurs nie oznacza, że ma powstać kurs. Są ponoć takie strony z klingońskim. Kto wie, może też z polskiego. Niestety kilka komentarzy nie sprawi też, że ktoś tam na górze zrobi nam/zezwoli na powstawnie jezyka X. Wszystko zależy od długiej pracy kilku ochotników, którzy robią to całkem za darmo (właściwie to nie wszystko, bo kursy języków azjatyckich czy z innymi alfabetami niż łacińskim to kwestia techniczna).
Póki co proponuję uczyć się angielskiego, a potem z niego kolejnych języków.

February 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/karomar123

Też chciałabym nowe kursy, niestety trzeba znać dwa języki by moc opracować nowy kurs.

February 24, 2015

https://www.duolingo.com/profile/SebastianJarecki

Duolingo już dość długo istnieje...Dziwi mnie ,że nie ma na przykład Polski/Ukraiński czy Polski /Rosyjski wszak w naszym kraju jest sporo rusycystów...

February 15, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Tehawanka

zawsze sie można uczyć języka opracowywując kursXD

January 9, 2015

https://www.duolingo.com/profile/Olek2525

Podobno ktoś ma zamiar stworzyć kurs polsko-francuski, link poniżej http://incubator.duolingo.com/courses/fr/pl/status (jeśli ten kurs ruszy nareszcie będę mógł uczyć się francuskiego, dziękuje wszystkim twórcom tego kursu jeśli ruszy)

February 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/Kajeczko

Szansa będzie, jak ktoś się za to weźmie.

January 8, 2015

https://www.duolingo.com/profile/nashua1981

kiedy bedzie niemieck iczekam juz pol roku

January 10, 2015

https://www.duolingo.com/profile/tess1608

Uczyłam się angielskiego. Spróbowałam hiszpańskiego i już nie mogę wrócić do angielskiego. Co zrobić? Logując się jestem w hiszpański.

September 1, 2016

https://www.duolingo.com/profile/gisellek6

Musisz dać znowu 'nowy kurs', wybierając że mówisz po polsku, kliknąć angielski i będzie ten kurs tam gdzie skończyłaś. Też jest to dla mnie bez sensu, bo wkurzające jest ciągłe zmienianie języka -_-

September 10, 2016

https://www.duolingo.com/profile/tess1608

Dzięki za odpowiedź. Dałam radę, ale muszę przyznać że było trudno. z Firefoxem nie mogłam wejść, dopiero z Operą mi się udało.

September 11, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Natalia831386

Chciałby ktoś hiszpański i/lub duński dla mówiących po polsku? Ja jestem za!

Ps. Nie wydaje mi się, żeby tak było, ale... Czy jeśli wyślę zgłoszenie aby współtworzyć kurs, to czy wysłanie takiego zgłoszenia (lub jaka kolwiek czynność mająca wpływ na powstanie nowego kursu) jest płatne/a?

July 8, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Jagoda651095

Zgłosiłam własnie chęć tworzenia kursu języka niemieckiego dla Polaków. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale chciałabym żeby się udało. Nie wiem jak długi jest czas oczekiwania, jestem tu nowa.

June 13, 2019
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.