1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. Nowe kursu dla polskojęzyczny…

https://www.duolingo.com/profile/Tehawanka

Nowe kursu dla polskojęzycznych

Chciałabym się nauczyć z duolingo jeszcze przynajmniej niemieckiego i rosyjskiego. Jaka jest szansa że powstaną takie kursy? Mówię jednak głównie po polsku.

January 8, 2015

14 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/PewienInternauta

Ja tam bym chciał żeby był francuski dla polaków ale niemiecki też by się przydał. Mam dużą nadzieje że ktoś kto zna te języki zobaczy te komentarze i chociaż zacznie tworzyć takie kursy.


https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Kursy tworzyć gdy nie zna się dobrze języka, można robić samodzielnie na Memrise - to takie ładniejsze fiszki. Na Duo kursy są robione przez wolontariuszy znających bardzo dobrze dwa języki których kurs dotyczy i którzy po zaaplikowaniu będą zaakceptowani przez zespół Duolingo w USA. Tylko stamtąd idzie decyzja o powstaniu nowego kursu i informacja taka trafia na forum https://www.duolingo.com/topic/1 Oczekiwanie na kurs pół roku to nic w stosunku do tego, jak na chwilę obecną szacuje się powstanie np. kursu polskiego dla anglojęzycznych http://incubator.duolingo.com/courses/pl/en/status. Proponuję pochodzić po inkubatorze i zobaczyć co od czego zależy. To, że jest zarezerwowana strona na kurs nie oznacza, że ma powstać kurs. Są ponoć takie strony z klingońskim. Kto wie, może też z polskiego. Niestety kilka komentarzy nie sprawi też, że ktoś tam na górze zrobi nam/zezwoli na powstawnie jezyka X. Wszystko zależy od długiej pracy kilku ochotników, którzy robią to całkem za darmo (właściwie to nie wszystko, bo kursy języków azjatyckich czy z innymi alfabetami niż łacińskim to kwestia techniczna).
Póki co proponuję uczyć się angielskiego, a potem z niego kolejnych języków.


https://www.duolingo.com/profile/karomar123

Też chciałabym nowe kursy, niestety trzeba znać dwa języki by moc opracować nowy kurs.


https://www.duolingo.com/profile/SebastianJarecki

Duolingo już dość długo istnieje...Dziwi mnie ,że nie ma na przykład Polski/Ukraiński czy Polski /Rosyjski wszak w naszym kraju jest sporo rusycystów...


https://www.duolingo.com/profile/Tehawanka

zawsze sie można uczyć języka opracowywując kursXD


https://www.duolingo.com/profile/PewienInternauta

Podobno ktoś ma zamiar stworzyć kurs polsko-francuski, link poniżej http://incubator.duolingo.com/courses/fr/pl/status (jeśli ten kurs ruszy nareszcie będę mógł uczyć się francuskiego, dziękuje wszystkim twórcom tego kursu jeśli ruszy)


https://www.duolingo.com/profile/Jagoda651095

Zgłosiłam własnie chęć tworzenia kursu języka niemieckiego dla Polaków. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale chciałabym żeby się udało. Nie wiem jak długi jest czas oczekiwania, jestem tu nowa.


https://www.duolingo.com/profile/Kajeczko

Szansa będzie, jak ktoś się za to weźmie.


https://www.duolingo.com/profile/nashua1981

kiedy bedzie niemieck iczekam juz pol roku


https://www.duolingo.com/profile/tess1608

Uczyłam się angielskiego. Spróbowałam hiszpańskiego i już nie mogę wrócić do angielskiego. Co zrobić? Logując się jestem w hiszpański.


https://www.duolingo.com/profile/gisellek6

Musisz dać znowu 'nowy kurs', wybierając że mówisz po polsku, kliknąć angielski i będzie ten kurs tam gdzie skończyłaś. Też jest to dla mnie bez sensu, bo wkurzające jest ciągłe zmienianie języka -_-


https://www.duolingo.com/profile/tess1608

Dzięki za odpowiedź. Dałam radę, ale muszę przyznać że było trudno. z Firefoxem nie mogłam wejść, dopiero z Operą mi się udało.


https://www.duolingo.com/profile/Natalia831386

Chciałby ktoś hiszpański i/lub duński dla mówiących po polsku? Ja jestem za!

Ps. Nie wydaje mi się, żeby tak było, ale... Czy jeśli wyślę zgłoszenie aby współtworzyć kurs, to czy wysłanie takiego zgłoszenia (lub jaka kolwiek czynność mająca wpływ na powstanie nowego kursu) jest płatne/a?


https://www.duolingo.com/profile/Paulinka436886

To niech ktoś napisze np. językoznawstwa, który zna język polski, niemiecki i rosyjski.

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.