1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. hodnocení "skoro správně"

https://www.duolingo.com/profile/pavvra

hodnocení "skoro správně"

Díky za skvělou pomůcku. Jen bych uvítal, kdyby hodnocení "Skoro správně" bylo barevně odlišeno od zeleného "správně". Protože to kvůli zelené barvě prakticky vždy odkliknu dříve než si přečtu popis...

January 9, 2015

2 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Jo, to mě už taky napadlo, že občas by to bylo fajn. Ale to je asi tak všechno. Návrhy na vylepšení jsou super, ale tady v českém kurzu s tím nikdo nic neudělá.

Jedna možnost je napsat to do anglické diskuze, tam ti to může třeba olajkovat a okomentovat 20 lidí, že to by bylo super - a nic.

A druhá možnost je napsat (anglicky samozřejmě) mail na support@duolingo.com, na který ti neodpoví... Takže já nevím co tady k těmto návrhům tu v českých diskuzích psát. Bud jenom: "Jo, to by bylo super!" a nebo toto smutné vysvětlení, že "to je hezké, že to píšeš, ale pokud to napíšeš jenom sem, tak se to určitě nikdy nestane". Asi příště zkusím tu první možnost...


https://www.duolingo.com/profile/pavvra

Máte pravdu. Z mé strany došlo k nepochopení, že nejde o českou aplikaci. Design mi připomněl mBank a nějak jsem v duchu považoval tento projekt za lokální záležitost (pravda, ta mBanka je polská, tak i tam jsem byl asi mimo).

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.