1. Форум
 2. >
 3. Тема: English
 4. >
 5. Ресурси в Мережі для подальшо…

https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Ресурси в Мережі для подальшого або паралельного вивчення англійської

Дуолінго, звісно, це круто. І цікаво. І корисно. Але я впевнений, що у кожного настає момент коли "хочеться чогось більшого". Вивчати мову ефективно - значить спробувати різні підходи, знайти найоптимальніші для себе і комбінувати їх. Flash-картки, розмовна практика, читання текстів, аудіо-вправи, перегляд фільмів з субтитрами, виконання граматичних завдань... Стилі вивчення і потреби у кожного з нас різні.

В цьому обговоренні пропоную декілька українських довідкових сайтів для вивчення англійської. А також посилання на англомовні ресурси, які - з певним рівнем мови - ви теж можете використовувати.

Діліться також і вашими знахідками. Можливо, ви знаєте цікавий український сайт для тих, хто вчить мову. Можливо, вже користуєтесь гарним ресурсом (безкоштовним або ж платним) чи програмою. Можливо, натрапили на щось нове і хочете запитати думку спільноти, чи хтось це використовує, чи це вартує уваги.. Let's share!

Сайти українською (переважно граматичні пояснення, вправи, тексти):

Сайти англійською (необхідний певний рівень мови):

Мобільні додатки з магазину Google Play (пристрої на Android) для роботи з флеш-картками:

 • Flashcards Deluxe (є і безкоштовна версія Lite, але рекомендую саме платні (~ до 40 грн), працює з численними готовими базами даних карток, аудіо, зображеннями.. )
 • FlashcardMachine

Peace,

Сергій

January 9, 2015

91 коментар


https://www.duolingo.com/profile/sano.ua

Дуже хороший сайт,щоб підтягнути розуміння на слух - http://spotlightenglish.com/


https://www.duolingo.com/profile/mizail

Дякую, друже. Якраз те, що мені треба.


https://www.duolingo.com/profile/mizail

Недавно на сайті spotlightenglish.com з'явився додаток для Android та Apple. Тепер текст і аудіо зручніше скачувати та зберігати


https://www.duolingo.com/profile/Milkho
 • www.uk.forvo.com - на цьому сайті можна послухати, як вимовляютьт ті, чи інші слова самі носіії мови.
 • www.9gag.com - розважальний англомовний ресурс. Корисувачі самі викладають цікавий контент, а решта, шляхом голосування, визначають наскільки він цікавий.
 • www.interpals.net - знайти нових друзів по листуванню.

https://www.duolingo.com/profile/TanyaRes

Fun Easy Learn - додаток на Android у вигляді словника з картинками, іграми, вимовою і транскрипцією: 6000 слів із ілюстраціями, фонетичної транскрипції та прикладами вимови від носіїв мови. До словника входять 15 тематичних розділів, що включають 140 підтем. * Увесь словник було перекладено 50 мовами, у т.ч і українською:) Є як безкоштовна версія, так платна. Єдиний мінус - реклама, але вона сильно не заважає.


https://www.duolingo.com/profile/mizail

Дійсно непоганий додаток. Кілька місяців користуюсь ним. Реклама абсолютно не обтяжує.


https://www.duolingo.com/profile/vimivy

додаток працює автономно без підключення до інтернету чи online обовязково ?


https://www.duolingo.com/profile/PoDorozi

Автономно теж. Дуже добра річ. До речі, нещодавно у них з'явився новий проект -- 5000 Phrases -- зроблений за тим же принципом розмовник для навчання. Теж може працювати офлайн, і в ньому є можливість легко синхронізувати результати з різних пристроїв.


https://www.duolingo.com/profile/Tymczenko

http://www.engvid.com/ хороші відеоуроки від native speakers


https://www.duolingo.com/profile/mizail

Пропоную паралельно з англійською повторити й українську:)))

http://ukr-mova.in.ua/

http://ukrainskamova.at.ua/

http://lcorp.ulif.org.ua/dictua/

http://ukrlit.org/slovnyk


https://www.duolingo.com/profile/-Bessi-

Пане mizail, дякую за класні сайти для покращення рівня української. Якраз до ЗНО готуюся)


https://www.duolingo.com/profile/mizail

На здоров’ячко :)


https://www.duolingo.com/profile/IrinkaVashchenko

Якщо Ви готуєтесь до ЗНО, то додайте до вивчення іще декілька мов.


https://www.duolingo.com/profile/Milkho

http://liuro.com.ua/ - інтернет журнал з правилами, поясненнями та цікавими статтями.


https://www.duolingo.com/profile/numrut

Memrise

Надзвичайно ефективний сервіс поповнення словникового запасу.

Заснований на підході, що більш відомий як "розподілені повторення" або "флеш-картки". Курсів дуже багато, можна створювати власні.

На жаль, офіційної української версії немає, але є безліч курсів від спільноти. Доступна, наприклад, адаптація офіційного курсу англійської


BBC

 • Lingohack — уроки англійської на основі заголовків теленовин ВВС

 • BBC Learning English — уроки та курси для щоденних зайнять


British Council

Ще один дуже авторитетний ресурс, який має багато різних напрямків вивчення англійської. Наприклад, бізнес та робота або англійська для дітей.

Особисто я можу порекомендувати чудовий ресурс для любителів футболу — Premier Skills English. На сайті регулярно публікуються матеріали та подкасти про англійський футбол, що допомагає поліпшувати читання та сприйнятя на слух англійської мови. Крім того, для розвитку письмових навичок усіляко заохочується участь в обговореннях. А за проходження тестів нараховуються бали, завдяки чому формується загальний рейтинг користувачів та рейтинг за країнами — Україна серед лідерів) Надзвичайно корисно та цікаво!


https://www.duolingo.com/profile/Taras30

https://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=61733 Android віджет Easy English містить 1500 англійських слів, використовуваних у радіопередачах Voice of America. На екран кожні 30 хвилин з'являється нове слово з транскрипцією та перекладом українською мовою. По кліку на віджет можна перейти до наступного слова.


https://www.duolingo.com/profile/SerhiiLviv

Усім, привіт! Хочу з Вами поділитися наступними сайтами: http://www.ted.com - дуже крутий сайт, але мені здається цей сайт вже для тих хто має великий словниковий запас. http://www.ego4u.com - граматика і багато необхідного, можна проходити online тести http://ororo.tv/ - перегляд фільмів та серіалів з субтитрами.


https://www.duolingo.com/profile/mizail

Дуже сподобався ted.com. Дякую!


https://www.duolingo.com/profile/maryan99

Для перегляду фільмів та серіалів рекомендую gomovies.to - він безкоштовний, на відміну від Ororo


https://www.duolingo.com/profile/makas29

Навчаюсь також на "пазлах", тут є переклади різних серіалів, цікавих роликів, пояснення слів та фраз, які використовують носії мови (щось типу прислів'їв та приказок) - https://puzzle-english.com . В додачу можна позмагатися в різних іграх з іншими користувачами. Щоправда, частина матеріалу доступна після платної підписки.


https://www.duolingo.com/profile/AA9D6k

Найкрутіший сайт для вивчення англійської - лінгвалео. От тільки він російською. Цікаво було б дізнатись у авторів проекту, чи можливо наблизити дуолінго до цього рівня. А саме додати словник, тексти для вивчення, субтитровані відео?


https://www.duolingo.com/profile/sano.ua

Хто знає,порадьте будь ласка популярні серіали або мультфільми з УКРАЇНСЬКИМИ або як це дивно звучить з англійськими субтитрами,щоб можна було читати,так як інколи не все зрозуміло. Найбільш цікавлять такі серіали та мультфільми, як "Друзі" та "Ей Арнольд"


https://www.duolingo.com/profile/probil

Українські субтитри шукай на https://toloka.hurtom.com/ англійські я беру на http://subscene.com/


https://www.duolingo.com/profile/mizail

http://popcorntime.io/ англомовні фільми та серіали, що містять субтитри на багатьох мовах, зокрема англійською. Але українських субтитрів не зустрів там жодного разу :(


https://www.duolingo.com/profile/Gardmet

Раджу хауса! На зауваження я не розумію медичних термінів відразу відповім - так якщо ви не медик ви їх і ні російскою ні українською не зрозумієте.


https://www.duolingo.com/profile/Gardmet

https://www.futurelearn.com Освітні курси в іноземних вишах. Безкоштовні але в разі якщо хочете отримати сертифікат то треба платити ціни від 13 до 34 фунтів. Ну і приєднуйтесь https://www.futurelearn.com/courses/understanding-language https://www.futurelearn.com/courses/cracking-mechanics https://www.futurelearn.com/courses/intercultural-communication


https://www.duolingo.com/profile/mizail

Для тих, хто вирішив серйозно взятися за англійську та вже досяг у цьому певних успіхів, пропоную сайт з величезною кількістю безкоштовних аудіокниг. Книги на цьому сайті представлени багатьма мовами, зокрема англійською та українською, та озвучені на волонтерських засадах. Якщо ви маєте бажання та певний хист можете приєднатися до цього волонтерського руху :)

https://librivox.org/


https://www.duolingo.com/profile/leo_milano

ще один потужний сайт для вивчення англійської і багато інших мов http://www.goethe-verlag.com/book2/UK/ Є ще додаток на Android, досить хороший але повну версію краще скачати із 4pda Рекомендую!!


https://www.duolingo.com/profile/andriiWe

Гарний ресурс , яким я користуюся

http://www.britishcouncil.org.ua/


https://www.duolingo.com/profile/Oleh_Novoselskyi

Дуже хороший сайт, для вивчення англійської та французької мови) Скоро будуть нові) https://lingvist.io/ru/


https://www.duolingo.com/profile/myroslava09

порадьте гарний ресурс для самостійного вивчення граматики з вправами, роз'ясненнями...


https://www.duolingo.com/profile/PoDorozi

Хороших програм із системним підходом до граматики небагато. Серед них, як на мене, вирізняється нетривіальним підходом і ефективністю "Поліглот" розробника AxiomMobile, http://polyglotmobile.ru. Є кілька їхніх програм для Apple i Android. Дуже цікаво опановуються часи дієслів і т.д. -- причому навіть перші три уроки безкоштовної версії вже багато дають... На жаль, українського інтерфейсу там немає -- лише російський. Програма гарно зроблена, роз'яснення на висоті, вправи дуже конкретні -- і не злізеш з них, поки не опануєш тему.. :) Варті уваги також інші їхні програми -- "Англійські слова", "Learn English. Listening" (ці безкоштовні для Андроїда), "Англійські артиклі" та "Просунутий курс". Окремий плюс у всіх -- можливість офлайнової роботи.

Нещодавно з'явився аналог з україномовним інтерфейсом -- "Поліглот 16 Анлійська", розробник Partner.mobile.apps, http://en1632.com: тут подібні теоретичні розділи, підказки, структура. Так само в безкоштовній версії відкрито три уроки, у платній їх 17. В кінці можна пройти іспит. Плюси порівняно з російською програмою: українська мова, можливість синхронізації на різних пристроях, можливість проходити будь-який доступний урок без уваги, чи пройдено попередні. Мінуси: вища ціна платної версії; порівняно гірша якість озвучення прикладів; трохи "сирий" движок програми -- він, проте, зараз швидко вдосконалюється.


https://www.duolingo.com/profile/myroslava09

дуже дякую=)


https://www.duolingo.com/profile/PoDorozi

Є ще ресурс https://www.mondlylanguages.com/ -- і їхні програми для вивчення мов для Android і Apple, розробник ATi Studios. Можна вивчати англійську з українським інтерфейсом. Три рівні складності, дає немало повторень, щоденні уроки й щотижневі тести. Інтерфейс красивий, але трапляються дрібні помилки. Потребує реєстрації, повна версія -- платна. Працює тільки онлайн, зате синхронізуються результати з комп'ютера й інших пристроїв. Можна змагатися з друзями -- і з цілим світом.


https://www.duolingo.com/profile/bs_7

Чомусь так сталося що після піврічного навчання моя сторінка сьогодні стала російськомовною. Пробую різні варіанти щоб повернутись - нічого не виходить. Який є вихід? Шкода всього напрацьованого. На росмовній пропонується почати все спочатку, хоч графіки показують мою попередню активність. Що робити, аби повернутись до укрмовного варіанту мого аккаунту на сайті?


https://www.duolingo.com/profile/Svitlan-ka

Зайдіть в налаштування і там змініть мову Хочу вчити англійську, знаю українську і все повернеться


https://www.duolingo.com/profile/ut1Y1

дуолинго это клпсс


https://www.duolingo.com/profile/wCQcpfJ9

Класс!!! Супер!!! На цьому сайті можна чудово вивчити багато іноземних мов граючи!!! Мені подобається!!!


https://www.duolingo.com/profile/Cvgzh1zj

Короткі відео і аудіо фрагменти з фільмів у вигляді флеш-карт для Anki з українським перекладом https://moveng.club/. Дуже зручно для покращення розуміння мови на слух з активним повторенням.


https://www.duolingo.com/profile/mizail

Чудово. Дякую за тему.


https://www.duolingo.com/profile/stanley_marsh

Є така програмулька "соло на клавиатуре" - http://ergosolo.ru/ . Допомагає оволодіти методом десятипальцевого набору на клавіатурі, який значно полегшує і пришвидшує процес навчання. Вона , конєшно, платна, але якшо пошукати можна знайти і крякнуті версіїї. Рекомендую.


https://www.duolingo.com/profile/Milkho

А я на противагу вашій рекомендую такі програми як Stamina, або ж VerseQ


https://www.duolingo.com/profile/Lad1961

де безплатно можна скачати соло на клавіатурі?


https://www.duolingo.com/profile/Vik20191

Все 10 мені сподобалася більше, ніж соло


https://www.duolingo.com/profile/makas29

справді хороша програма, щоб пройти її потрібно бути досить терплячим та наполегливим. Stamina і VerseQ хороші, та з ними хіба що швидкість набору можна підсилити, тикаючи двома пальцями по "кіборду". Їх доречно буде використати після проходження курсу "соло" :)


https://www.duolingo.com/profile/Zorekryk

Погоджуюсь з тим, що спочатку потрібно пройти "соло", бо сам пройшов його за два місяці. Після цього перейшов на Stamina, тому що вона дає можливість набрати швидкість на відміну від "соло", яка краща для вивчення клавіатури. Потім подумав, що має бути подібна програма для вивчення мов, і це Duolingo. Може є ще якісь?


https://www.duolingo.com/profile/makas29

зараз користуюся також ресурсами puzzle-english і lingualeo. починав вивчати англійську на bussu.com. Теж непоганий сайт


https://www.duolingo.com/profile/Zorekryk

Я так бачу в цих електронних словниках подають слова англійською які треба перекласти вибравши один з варіантів. А чи є такі які б подавали слова українською чи російською і їх треба було б перекласти на англійську написавши цей переклад а не вибираючи з варіантів. І ще щоб такий словник можна було самому формувати?


https://www.duolingo.com/profile/TJ7f

Спасибі за публікацію


https://www.duolingo.com/profile/mizail

Часто користуюся

https://books.google.com/ngrams/graph?content=year_start=1800year_end=2008corpus=15smoothing=3share=direct_url=

Наприклад, скопіюйте і введіть на цьому сайті no-one,none,noone щоб побачити частоту вживання кожного слова в літературі. Те ж саме можна робити з цілими фразами (до 5 слів).

Крім цього, дуже рекомендую http://dictionary.reference.com/


https://www.duolingo.com/profile/73l

Дуже жалію що не заглянув сюди раніше. Але краще пізніше ніж ніколи. Дякую всім дописувачам.


https://www.duolingo.com/profile/Nick212136

корисна інформація


https://www.duolingo.com/profile/profit4fam

Для міжнародного спілкування та подорожей по світу існує такий цікавий сервіс.

CouchSurfing – найбільш розвинений сервіс з пошуку людей, які готові пустити до себе гостей абсолютно безкорисливо і безкоштовно. У базі сервісу більше 3 млн. чоловік з більше 240 країн. Назва «коучсерфінг» вже стала загальною для опису подорожей через мережі гостинності. https://www.couchsurfing.com/


https://www.duolingo.com/profile/profit4fam

Варіант говорити англійською онлайн – знайти співбесідника через спеціальний сайт conversationexchange.com. Тут потрібно заповнити форму-запит для пошуку партнера для розмови: вказати його мову («Speaks»), мову якої ви можете його навчити («Learning»), місце проживання («Country» – країна та «Town» – місто) та тип спілкування («Face to face conversation» – особисте, «Correspondence (Pen-Pal)» – через текстові повідомлення, «Using a chat software» – за допомогою програм для спілкування, Скайп тощо).

Участь безкоштовна та цікава з огляду на те що ви просто спілкуєтесь з такою ж людиною як і ви.


https://www.duolingo.com/profile/Svitlan-ka

Вчити англійську по методу Іллі Франка хтось пробував? Які книжки сподобались та звідти ви їх завантажували, якщо вони бувають безкоштовними?


https://www.duolingo.com/profile/sano.ua

У даній статті зможете знайти декілька книг адаптованих даним методом http://terytoriya.com.ua/index.php/dosyagay/metod-illi-franka-yak-vivchati-bud-yaku-movu-znachno-legshe/ А тут зібрали по декілька книг для кожного рівня володіння англійською http://uaspeaking.org/blog/knygy-dlya-vsih-rivniv-anglijskoyu


https://www.duolingo.com/profile/Yulka96

корисна інформація, спасибі)


https://www.duolingo.com/profile/YuriySid

Додатки Words и Phrases, є на іОС і на Андроід. Можна вчити слова і фрази по алгоритму запоминання. Але саме краще це Aword


https://www.duolingo.com/profile/artycpr

варіант для відчайдух - reddit або форчан якийсь

йдеш і спілкуєшся, а місцеві завжди і "залюбки" розтлумачать де ти там помилився


https://www.duolingo.com/profile/OlehKriachko

Тут цікавий курс американської англійської від Voice of America: http://learningenglish.voanews.com/z/4729.html Плюс регулярні нові статті на різноманітну тематику й для різних рівнів знання англійської.


https://www.duolingo.com/profile/mizail

Daily Dictation - для андроіда. Диктанти, які щодeнно оновлюються від VOA Learning English.


https://www.duolingo.com/profile/ut1Y1

Дуолинго это класс


https://www.duolingo.com/profile/Iren894553

підкажіть програмку схожу на Дуолінго (щось типу гри) але для вивчення граматики- правопису.


https://www.duolingo.com/profile/tania23.01

Дякую за ці сайти. Ви праві Що хочеться чогось більшого.


https://www.duolingo.com/profile/Nazar322

Дуже хороший та простенький у користуванні сайт для вивчення слів у вигляді флеш карт , рекомендую усім https://babadum.com Також досить хороший сайт для вивчення англійської , часто ним користуюсь , якщо набираєте певну кількість балів то вам дають доступ до преміум на 6 годин ! http://curso.wlingua.com Сайт генератор фраз та слів , також є уроки , досить простий і цікавий https://hosgeldi.com/eng/compilephrase.html також дуже хороший сатй , вибираєте свій рівень і за допомогою відео вчите англійську , хороший тим що є можливість практикувати вимову https://www.englishcentral.com Про всі інші тут вже писали , в кого є якісь нові джерела з цікавими сайтами для вивчення діліться ресурсами ;)


https://www.duolingo.com/profile/Nazar322

Новий український сайт для вивчення англійської , як запевняють розробники повністю безкоштовний , потрібно зареєструватись та чекати відповіді https://www.lingva.ua/


https://www.duolingo.com/profile/Violca1

Теж займаюся на ньому.


https://www.duolingo.com/profile/Maria______

http://www.sortra.com/ https://entelechy.com.ua/ цікаві сайти з цікавими статтями англійською(другий з перекладом)


https://www.duolingo.com/profile/sofiia.29

Велике дякую.


https://www.duolingo.com/profile/Violca1

Дякую за гарну підбірку. Зараз для мене дуже важливо вивчати англійську, але при цьому ще й рідну мову. Тому знайшла для себе нові можливості. Окреме дякую творцям цього курсу.


https://www.duolingo.com/profile/9Qso4zS4

https://www.engvid.com/ - дуже якісні відеоуроки з тестами для перевірки вивченого після кожного.


https://www.duolingo.com/profile/Dahunpao

Круто дивитись серіал "друзі" на англійському з укр. чи рос. субтитрами :)


https://www.duolingo.com/profile/Max_Tory

А де ти такий сайт знайшов?я чогось не можу...


https://www.duolingo.com/profile/vitaliy.koren

Для проходження тренінгів по вивченню слів користуюсь android застосунком lingualeo. + є плагін для браузерів завдяки якому можна перекладати слова на будь якому сайті при їх виділенні і додавати у свій словник для вивчення.

Ресурс повністю на російській, але

можна додавати власний український переклад. Для цього на сайті http://lingualeo.com/ru/glossary/learn/dictionary# в пункті меню "словарь" - ввести слово - розгорнути список пропонованих перекладів - "свой вариант" - вписати укр. переклад - "добавить".

Зауваження: ресурс не додає переклад з нашими і,ї, тому я вставляю англійську "i".

застосунок - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingualeo.android

плагін для Chrome - https://chrome.google.com/webstore/detail/lingualeo-english-transla/nglbhlefjhcjockellmeclkcijildjhi?utm_source=gmail

Learn English in just 5 minutes a day. For free.