1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Dvojnásobek, nebo nic

https://www.duolingo.com/profile/Kratas42

Dvojnásobek, nebo nic

Rozumím tomu dobře? Pokud si tuto službu nekoupím, dostanu za udžení sedmidenní řady 5 lingotů. Pokud si toto za 5 lingotů koupím, dostanu 10. To asi není příliš dobrý obchod, neboť ve výsledku dostanu zase jenom těch 5 (10 - 5 = 5). Děkuji za vysvětlení.

January 23, 2015

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Za udržení sedmidenní řady nedostáváš normálně nic. Možná si to pleteš s tím, že lingoty dostáváš za každých deset dní "striku" bo "řady" nebo jak se to jmenuje a to tolik lingotů, kolik desítek dní už ta řada trvá. Já jsem jich dnes dostal 12 (ne že by mi k něčemu byly).

Tady ten dvojnásobek nebo nic si koupíš za 5 lingotů a dostaneš po 7 dnech 10 - tedy vskutku, zisk je 5 lingotů v porovnání s tím, když si to nekoupíš. Pak ale hrozí ztráta 5 lingotů, pokud řadu neprodloužíš/ztratíš.


https://www.duolingo.com/profile/Zdenek007

Funguje to opravdu jako sázka: Vsadíš 5, když vyhraješ, dostaneš 10 (5 svých nazpět + 5 navíc). Když prohraješ, přijdeš o svých vsazených 5.


https://www.duolingo.com/profile/Misankar

Sázku jsem zkusil, řadu udržel a přesto prohrál. Co je ještě potřeba mimo udržení sedmidenní řady??

Za splnění 20 denní řady získáváte 2 lingoty! před 5 dny Právě jste prohráli sázku. Příště více štěstí! před 1 týdnem


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Tak to netuším. Nepoužil jsi náhodou v mezičase Zmražení? Že si řadu sice udržel, ale nesplnil denní cíl?

Každopádně poslal jsem odškodnění pro případ chyby v softwaru ;-)


https://www.duolingo.com/profile/Misankar

Děkuji. Koupil jsem jen "teplákovou soupravu" a sázku. Možná software špatně vyhodnotil studium nad plán :-) Mám nastaveno 20XP na den, ale jednou bylo v řadě 30XP. Následující den už po prvních 10XP telefon potvrdil splnění plánu, ale nakreslil půl kruhu. Udělal jsem dalších 10XP a opět splnění plánu a grafika kruh dokreslila.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Áha... No jo, mobilní aplikace má vícero much... Jednou z nich je, že se občas neodešlou data na server (nebo odešlou ale pozdě) a tímpádem to body nezapočítá daný den, ale až o den později, což může vést ke ztrátě řady.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.