Duolingo je nejoblíbenější způsob na světě, jak se naučit jazyk. A co je nejlepší, je 100% zdarma!

https://www.duolingo.com/YamanouchiCZ

Biflování slovíček - Memrise

I když kurz češtiny asi před rokem přešel ze stavu beta do plné verze, tak tvůrci dodnes nemají zájem zpřístupnit seznam slovíček, tak jsem obrátil pozornost na jinou službu - Memrise.

Vytvořil jsem nový kurz pro česko-anglické Duolingo. Úrovně v Memrise kopírují úrovně v Duolingu, je tam vše až na dva úrovně. Je možné, že se tam vyskytnou chyby, tak je, prosím, nahlašte.

Pokud by chtěl někdo zapojit do vytváření nových úrovní, budu jedině rád, jen je nutné napsat to sem nebo do fóra uvnitř kurzu, nelze posílat osobní zprávy.

Snad se vám to bude líbit.

Aktualizace:

• 5.7.2016 Přidáno cca 70 států, chybějící názvy světadílů a další užitečná slovíčka do lekce č. 24 Traveling (Cestování). Dále pár slovíček do lekce Clothing a Places.
  • 6.7.2016 Přidána a upravena nepravidelná slovesa (Irregular Verbs) do lekce č. 56, takže je možnost procvičovat 3 časy.
  • 31.7.2016 Memrise odstranilo původní fórum u kurzu a přesunulo to úplně jinam, takže reagujte buď sem (přijde mi to přehlednější) nebo tam.
  • 7.9.2016 Doplněno pár chybějících slovíček - difficulty, explanation. Možná se budou přidávat chybějící zvukové stopy u slovíček po domluvě s jessie1717.
  • 12.9.2016 Přidány zvukové stopy u 55 slov, bude to trvat několik týdnů než se doplní stopy u všech slovíček.
  • 14.9.2016 Přidáno 325 zvukových stop
  • 17.-19.9.2016 Přidáno 333 zvukových stop (až po lekci 48 Phrasal)
  • 22.-25.9.2016 Přidáno 203 zvukových stop, zbývá jen dokončit celou lekci 56 Irregular Verbs
26
před 3 roky
22

29 komentářů