1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. 2 паралельні курси

https://www.duolingo.com/profile/o.nechaj

2 паралельні курси

Доброго дня. Підкажіть чи можна зробити таке. Оскільки немає мобільної версії з української мови чи можливо реалізувати такий варіант. В одному екаунті вибрати вивчення англійської українською мовою і додати другий курс вивчення російською. Не сильно зручно але хоча б щось. На пк вчити українською, а на мобільному російською. Вийде 2 різних курси але нехай буде хоча б так. Як це правильно реалізувати технічно. Дякую.

January 30, 2015

4 коментарі


https://www.duolingo.com/profile/Milkho

До речі, модератори, привідкрийте завісу. Скажіть який зараз % репортів/користувачів, або ж свої прогнози про вихід із бети.
Я майже був впевнений, що це буде до НР, а тепер щораз відкладаю свой сподівання на наступний день. Відчуття, що вже "ось-ось".


https://www.duolingo.com/profile/sano.ua

Скоро вийдемо з бети і не треба буде собі мозок ламати :)


https://www.duolingo.com/profile/R-r-Leo

Це повинно працювати й з одного екаунту: щоразу коли закінчуєте заняття на пк, переключайтеся на рос., таким чином в мобільному нічого не "зламається". Але це будуть два різні курси: ваш поступ перенести з одного курсу в інший буде неможливо.


https://www.duolingo.com/profile/o.nechaj

Зрозумів, дякую за відповідь. Дуже хочеться мобільну українську версію, на неї багато людей чекають. А загалом ваш проект супер. Можливо погано шукав, але нічого кращого для себе не знайшов.

Пов'язані обговорення

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.