1. Forum
  2. >
  3. Konu: Troubleshooting
  4. >
  5. Ingilizce gramer kuralları

https://www.duolingo.com/profile/MustafaEvl

Ingilizce gramer kuralları

Bir dersi işlemeden önce o derse ait dil kurallarını öğrenmem gerektiğini düşünüyorum. Öğrendikten sonra da burada geçen seçmeli soruları cevaplamam anlamlı olacaktır.

Bu gramer kurallarını sitenizden öğrenmem mümkün müdür?

January 30, 2015

3 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/Selcen_Ozturk

sadece bazıları için, derse girdiğinizde ipuçları ve notlar var. ama duolingo genel öğretme biçiminden farklı deneyip yanılmayla, örneklerle öğretmeyi amaçlıyor. yanlış yaptığınız cümleler için de cümle tartışmalarına bakarsanız ggenelde gramer kurallarına ait bilgiler görebilirsiniz. göremediğinizde de sorabilirsiniz.


https://www.duolingo.com/profile/Daugmantas

Bilmediğini bilmek öğrenmenin yarısıdır ve ayrıca insan sosyal bir varlıktır.Belki de hazır pişmiş olarak olarak önüne gelmesi yerine eksikliğini senin farkedip sorman için bahsettiğin işlem uygulanmıyordur,kim bilir?

Sadece sor ve gelecek cevapları anlamaya çalış.Şu haliyle hiçbir problemi yok sistemin.


https://www.duolingo.com/profile/MustafaEvl

Eh ne diyelim! Öyle olsun.

Ben ama hala aynı fikirdeyim. Önce biri doğrunun nasıl olduğunu öğretmeli ki, yanlışı yanlış olarak algılansın. Aksi halde yanlış denen şeyin neden yanlış olduğunu anlamamış olabiliriz.

Mevcut yazılım başarılı. Ancak bahsettiğim şey de olmuş olsaydı tadına doyum olmazdı. Bunun için seve seve ücret de verirdim.

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.