1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. chyba mi tu kurz v cestine ci…

https://www.duolingo.com/profile/majinka310

chyba mi tu kurz v cestine ci slovencine

je to fajn stranka len nie kazdy vie plinule anglicky a ked sa chcem ucit spanielcinu tak mam smolu lebo tu nie je okrem spanielsko anglickej verziej nic :/

February 3, 2015

1 komentář


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Ono hlavní důvod, proč tu ty kurzy nejsou je veeelmi jednoduchý: Každá z vět, která tu je, byla manuálně napřekládána dobrovolníky v jejich volném čase. Takže vytvořit kurz španělštiny pro slováky je velmi jednoduché: Musí se najít tým lidí (obvykle 2 až 4), kteří mluví plynule oběma jazyky. No a tito lidé pak stráví několik stovek hodin svého času překládáním a vida - po 4 měsících (když všechno běží bez komplikací, jako např., že to některé tvůrce přestane bavit) je kurz na světě! A pak následuje fáze, která může trvat klidně rok - a to je tzv. beta, ve které je ted kurz angličtiny pro čechy. Tito tvůrci-dobrovolníci prochází tisíce alternativních překladů od desetitisíců lidí, kteří ten kurz využívají.

Takže znáš-li nějaké takové lidi, kteří splnují výše uvedené požadavky, aby vytvořili kurz španělštiny pro čechy či slováky, tak jim řekni at se přihlásí a třeba tu za půlrok či rok takový kurz opravdu bude :-)

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.