1. Forum
 2. >
 3. Temat: Troubleshooting
 4. >
 5. Jak skutecznie zgłosić błąd/p…

https://www.duolingo.com/profile/endios

Jak skutecznie zgłosić błąd/problem?

Chciałym krótko wyjaśnić, co pomoga w rozwiązaniu problemu. Robimy, co możemy, aby pomóc rozwiązać problemy, ale dużo ich część jest zależna od samego Duolingo. Wtedy przekazujemy zgłoszenie i przypominamy o nim, aż problem zostanie rozwiązany.

Aby zrobić zrzut, naciskamy na klawiaturze klawisz PrintScreen (PrtScn lub PrtSc). Jest on kopiowany do schowka, więc trzeba go wkleić np. do Painta, zapisać, i wysłać na stronę hostującą obrazki (polecam imgur.com). Można też użyć małego programiku do zrzutów, ja używam LightShot.

 • Opisz sytuację, w jakiej wydarzył się błąd. Np. jeśli zgłaszasz, że "lekcje nie działają", podaj jakie lekcje, co to znaczy, że nie działają, czy kiedyś działały, kiedy przestały działać, itp.

 • Odpowiedz na ewentualne pytania. Nie zostawiaj nas z niepełną wiedzą. Pomaga to w zidentyfikowaniu błędu i rozwiązaniu go.

Miłej nauki :)

February 12, 2015

93 komentarze


[użytkownik usunięty]

  Można skorzystać z kombinacji alt+PrtSc, żeby zrobiło samo okno programu, bez całego ekranu.

  April 9, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/nab007007

  Pomóżcie mi miałem 510 dni z rzędu nauki Doulingo co było dla mnie ogromą motywacją zęby jednak codziennie mieć jednak kontakt z językiem angielskim a przedwczoraj także mi wyzerowało dni. Na jaki adres można napisać maila z tym problemem?

  October 22, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/MarekKubic1

  przed chwilą u mnie stało się to samo mimo że nie minęła północ masakra

  October 25, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/Piotrasssss

  Mam to samo, może to coś związanego ze zmiana czasu. Wczoraj miałem 267 dni nauki, a po zrobieniu dzisiejszej lekcji ma tylko 2 dni.

  October 26, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/czaro_87

  Cześć, Ostatnio tłumaczyłem tekst: https://www.duolingo.com/translation/63fb72bfe87aeffb7c75da6d73421773 Po pewnym czasie zaglądam do postępów w tłumaczeniach, a tam zdziwienie: 18 negatywnych opinii (wszystkie dotyczą tego tekstu): http://i.imgur.com/VtmFf2K.jpg I żebym jeszcze nie wiadomo co tam wypisywał, ale starałem się tłumaczyć jak najlepiej. Jakiś żartowniś mnie zminusował i co najlepsze, nie poprawił moich odpowiedzi. Niestety, ta osoba jest na tyle tchórzliwa, że się nie ujawniła (może admini mogą go jakoś namierzyć i ewentualnie ukarać?): http://i.imgur.com/GSlTvLo.jpg

  W tym wątku https://www.duolingo.com/translation/2ffdf8f7f4fef80f0eb17e73cefed5d1 moje tłumaczenia także zostały zminusowane (http://i.imgur.com/RxdtUSB.jpg), ale poprawne odpowiedzi nie zostały dodane... Według mnie znaczy to tylko to, że ktoś stara się tutaj zrobić na złość (nie wiem czy tylko mnie). Żadne trolle ani dzieciaki mnie jednak nie zniechęcą.

  P.S. Wpadłem na pomysł jak można unikać takich sytuacji. Przy zaznaczeniu, że jakaś sentencja jest źle przetłumaczona należałoby koniecznie napisać wersję poprawną. Dzięki temu uniknęlibyśmy sytuacji, gdzie ktoś robi komuś innemu na złość. Pozdrawiam i czekam na rozpatrzenie mojej sprawy :)

  January 7, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/rekin123p

  powinno się coś z tym zrobić

  July 27, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/UrszulaSta1

  Włąśnie dzisiaj okazało się , że Doolingo nie odnotowało wczorajszego dnia i wyzerowało mi wszystkie dotychczasowe dni, zabierając też bonus. Na dodatek dzisiaj mam do zrobienia tą samą lekcję co wczoraj - ten sam cz. teraz. przeszły jako jedyne zadanie. Żeby było śmieszniej wczoraj właśnie bawiąc się angielskim ponad zrobiłam lekcje na poziomie wyższym niż 30.04. 2015 , bo powatrzając zwroty i słówka od jakiegoś czasu mam taki zwyczaj . Jk powinnam monitować to jawne niedopatrzenie, czy pomyłkę ?

  May 2, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/Bartek00

  To samo i jeszcze wk... bo każe płacić :(

  October 26, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/MarekKubic1

  właśnie przerwano mi naukę dni z rzędu mimo że nie minęła północ dno!!!

  October 25, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/KvVX92CP

  Minęło kilka lat, a duolingo nadal kasuje dni z rzędu - wczoraj na 1000% zrobiłem lekcję, nawet w "zakładzie" mi zaliczyło, ale już niestety w dniach z rzędu - oczywiście nie, niby miałem zero punktów. Wcześniej, na innym koncie było dokładnie to samo - z dnia na dzień, pomimo zaliczenia ponad 100 punktów, duo uznało ze nie zaliczyłem dnia, i skasowało dni z rzędu. To jakaś farsa. A nawet nie ma jak i do kog zgłosić takiego walenia w ch..ja.

  March 6, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/mczyk

  odsyłacz imgur.com nie działa - zły adres linku. W głównym poście Jak skutecznie zgłosić błąd/problem? (czyli tym)

  June 12, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/jadzia53

  U mnie nie działa audio. Dopiero zaczynam, robiłam test i nie było słychać żadnych dzwięków, które powinnam przetłumaczyć, żadnych zdań, polec eń, kompletnie nic. Głucha cisza. To zawazyło niestety na wyniku testu. Nie moge udzielic odpowiedzi, jeśli nie słyszę pytania. Gdzie tkwi problem, dlaczego nie mam dzwięku?

  February 14, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/reniuchna

  dostałam dzisiaj informację z duolingo, że przegrałam zakład - jakże wielkie było moje zaskoczenie, gdyż na 100% robiłam ostanie dni mój dzienny plan, a nawet więcej; analizując wykres z aktywnością swojej nauki zauważyłam, że w czwartek system NIE DODAŁ mi tego co zrobiłam; nadmienię, że w czwartek i piątek lekcje robiłam na komórce i na pewno (!!!!) była informacja na koniec lekcji: "osiągnąłeś swój dzienny cel" - zawsze na to zwracam uwagę, bo już raz system nie dodał mi punktów mimo, że lekcja była zrobiona; tym się sugerowałam, dlatego jestem mega zaskoczona, że system słowa nie dotrzymuje:(:(

  November 19, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Iret_

  Nie wiem co się stało miałam ponad 300 dni nauki z rzędu. W poniedziałek okazało się że mam wyzerowany "licznik" mimo że nie było żadnej przerwy, da się coś z tym zrobić?

  March 6, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Joanna58683

  Jestem kolejną "szczęściarą", której skasowano 448 dni nauki. Bez żadnego wyjaśnienia. Otrzymałam za to żądanie "okupu" za przywrócenie mojego stażu. Nie była to wielka kwota, ale to kwestia zasad: nie będę płacić za to, że jestem oszukiwana. Aplikacja stale się wiesza, ciągle coś źle zlicza i jest to kolejny raz, kiedy rzekomo nie "odrobiłam lekcji" (poprzednim razem dano mi możliwość "odkupienia" przez zrobienie dodatkowych ćwiczeń. Zgłosiłam problem, ale z tego, co tu czytam, nie ma szans na przywrócenie mi mojego dorobku. Jest to nieuczciwe i demotywujące!

  April 10, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/haniako1

  Dzisiaj okazało się , że Doolingo nie odnotowało wczorajszego dnia i wyzerowało mi wszystkie dotychczasowe dni, zabierając też bonus. co z tym zrobić i gdzie reklamować

  August 26, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/haka476921

  Coraz częściej zawiesza się pisanie ze słuchu. Po prostu nie słychać tekstu. Inne lekcje działają. Dźwięk w komputerze działa poprawnie.

  December 12, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Sergiusz3

  Uczę się angielskiego. Zaczynam ćwiczenie lekcij i niespodziewanie wyskakują napisy w języku kturego się nie uczę.

  May 16, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/UrszulaSta1

  no wiesz , mnie tego typu obiawy ustąpiły , jak od serca do mikrofonu krzyknęłam z Polska .... sorry nie zacytuję- wstyd mi bardzo, ale skutek był natychmiastowy :)

  May 17, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/Sergiusz3

  Hahaha :) Ważne jest, że pomogło .

  May 18, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/mczyk

  Podczas rozwiązywania zadania na czas dodała mi się niemal nieskończona liczba czasu http://imgur.com/nyjKuIG

  June 12, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/madgad91

  Mam problem z tym, że mimo iż odłączam powiązanie z Facebookiem nie podświetla mi się do kliknięcia przycisk "zapisz zmiany", a gdy mimo to na chwilę mi się połączenie z Fb odznacza to za chwilę znów jest ten sam problem. Chodzi mi o to, by przy moim profilu nie było odniesienia do Fb. Proszę o pomoc.

  August 3, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/Gregory009

  Bardzo często zdarzają mi się podobne sytuacje jak na załączonym obrazku, zawsze jakoś to zgłaszam. Jak powinienem reagować np w tym przypadku:

  http://imgur.com/gallery/OzhdZs3 ?

  August 15, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/Gregory009

  3 lata i żadnej odpowiedzi. Idę się powiesić.

  November 27, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Degorman12

  No to ja nie mogę dezaktywować konta, by zacząć od początku. Z tego co przeczytałem to lingtony powinienem dostać za praktycznie wszystko (np. wejście na nowy poziom), ale po teście poziomującym owych lingtonów nie dostałem, więc uważam, że ten test był zwykłą podpuchą. Nie mam czego zrzutu zrobić, więc proszę o usunięcie konta, tak po prostu.

  September 29, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/RomanPacio

  Witam, od ponad dwóch miesięcy w czasie nauki zanika głos co jest upierdliwe w całej nauce. Myślałem, że wina leży po mojej stronie ale nie, na różnych komputerach to samo się dzieje. Czytałem na tej stronie, że nie tylko ja mam ten problem. Od wczoraj tj. 11.10.2015 nie ma w ogóle dźwięków w tablecie z androidem. Pisałem/zgłaszałem w "zgłoś problem" jak do tej pory bez echa. Zawsze zaczynałem dzień z duolingo ale teraz dzień zaczęty z Wami jest naprawdę kiepskim dniem Pozdrawiam Roman

  October 12, 2015

  https://www.duolingo.com/profile/LennyValentinoo

  zgłaszam, że aplikacja sie zaiwesza a probowalem w kilku przegladarkach, na angielski/ wydarzenia przedostatnie pytanie :/

  January 1, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Pyszczun

  Duolingo 2 razy wyzerowało mi wyniki. Dziś minąłby ok. 60 dzień nauki, ale niestety. Mam wybraną opcję 30 punktów, ale przeważnie robię więcej ćwiczeń. Dwukrotnie miałam sytuację, że podczas nauki otrzymywałam komunikat, że osiągnęłam swój dzienny cel. Dzień później okazywało się, że mam zero dni na koncie. Oba przypadki dotyczą aplikacji mobilnej.

  February 22, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/reniuchna

  CZY TEN PROBLEM ZOSTAŁ MOZE ROZWIĄZANY?

  November 19, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Ewa.Alicja

  U mnie również Doolingo nie zapamiętała wczorajszego dnia nauki i wyzerowało dni, mimo że miałam wykupiony dzień przerwy. W postępie lekcja jest odnotowana, a wszystkie dni zostały skasowane i wykupione zakład i przerwa zabrane. Czy jest możliwość zgłoszenia gdzieś takiego błędu?

  March 15, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/AsiaHerman

  U mnie to samo. Pewnie nigdzie nie da się tego zgłosić.

  April 1, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Pyszczun

  Wczoraj trzeci raz wyzerowało mi wyniki ( znowu w aplikacji na telefonie ), mimo że nie minęła północ.. Nie wiem czy jestem tak pechowa czy to powszechny błąd, ale to okrutnie denerwujące. Poza tym w aplikacji mobilnej pokazywało mi inną liczbę tematów do wzmocnienia słówek niż w komputerze. Gdyby nie to, że jestem uparta i nie lubię czegoś nie kończyć, już dawno rzuciłabym to w diabły.

  April 12, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/reniuchna

  TEŻ MNIE TO INTERESUJE, TO JEST DENERWUJĄCE, KIEDY WIESZ, ŻE LEKCJE ZROBIŁEŚ, A NASTĘPNEGO DNIA SIE DOWIADUJESZ, ŻE PUNKTÓW SYSTEM CI NIE ZALICZYŁ I ZAKŁAD PRZEGRANY, TO JEST ZWYCZAJNE NIEDOTRZYMYWANIE ZASAD

  November 19, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Agnieszka_Turska

  Witam, już dwa razy dobrze rozwiązałam test zawody i pod sam koniec, zamiast wyniku i odblokowania następnego poziomu, przekierowuje mnie na stronę główną gdzie znowu widać, że ten ten nie jest zrobiony... Możecie to naprawić?

  March 28, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/pipi1959

  Witam. Od tygodnia nie działa mi mikrofon. Zrobiłam wszystko zgodnie z sugestiami z działu "pomoc", niestety nic nie pomogło. Korzystam z przeglądarki Chrome. Rozwinę problem z mikrofonem. Podczas wykonywania ćwiczenia program każe wymówić mi zdanie, niestety po kliknięciu w ikonkę mikrofonu mój czas na wypowiedzenie zdania (nagrywania) trwa jedną sekundę, nie mam szansy nawet nic powiedzieć. Proszę o pomoc. Pozdrawiam!

  April 29, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Cześć. Być może problem leży po stronie konfiguracji, sterowników czy samego sprzętu. Wejdź na stronę https://www.onlinemictest.com/ i sprawdź, czy twoja przeglądarka poprawnie rozpoznaje twój mikrofon. Należy dać tamtej stronie dostęp do mikrofonu, a następnie coś powiedzieć. Jeśli linia się poruszy, to znaczy, że wszystko powinno grać i możemy zacząć szukać problemu już konkretnie dla duolingo.com

  April 30, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/pipi1959

  Dziękuję za odpowiedź. Sprawdziłam -linia reaguje na mój głos bardzo dobrze , a w duolingo nadal mnie nie słychać. Pozdrawiam

  April 30, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Niestety nie mam w tej chwili pomysłu, jak zaradzić problemowi. W takim przypadku jako rozwiązanie tymczasowe proponuję wyłączyć ćwiczenia na wymowę (mikrofon) w ustawieniach konta.

  April 30, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Mam jeszcze jedną propozycję, ale też nie wiem, czy zadziała. Spróbuj po prostu przytrzymać przycisk, zamiast tylko na niego klikać. Możliwe, że właśnie w tym kierunku Duolingo coś testuje na wybranych użytkownikach.

  May 9, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/annawilk2012

  Witam,nie mogę uruchomić "Quiz-postęp w angielskim" ... http://ifotos.pl/z/ssqsqpq

  May 1, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  To dziwne. Być może to jakiś nowy test A/B, gdzie losowo wybranym użytkownikom są wyłączane wybrane opcje, aby badać ich przydatność. Spróbuję się czegoś dowiedzieć.

  PS: Polecam wykupić zamrożenie czasu. Działo ono jak swojego rodzaju ubezpieczenie. Po wykupieniu można normalnie ćwiczyć i powiększać licznik dni nauki z rzędu. Automatycznie jest wykorzystywane dopiero wtedy, gdy naprawdę opuści się jakiś dzień.

  May 1, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Jednemu z kolegów moderatorów udało się znaleźć poszlaki, że faktycznie w takim zakresie mogą trwać właśnie testy A/B. W takim razie pozostaje jedynie poczekać do czasu ich zakończenie (może kilka miesięcy), kiedy Duolingo podejmie decyzję o przyszłości tej opcji.

  May 3, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Irek1950

  duolingo nie ma języka angielskiego brytyjskiego, ja szukam brytyjskiego english

  May 9, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Mogę cię pocieszyć, że zazwyczaj różnice są raczej niewielkie i nie przeszkadzają zbytnio w komunikacji. Sam używam swojego rodzaju miksu obydwu dialektów, gdzie cząstkę brytyjskiego angielskiego wyniosłem głównie ze szkół publicznych, a amerykańskiego angielskiego z internetu.

  May 9, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/MartinwGoo

  W tzw. sklepie, od wielu dni, mam "zamrożoną" możliwość"zamrożenia" czasu. Kiedyś z tego skorzystałem, pobrało punkty, nie przerwało ciągłości dni nauki. Teraz jednak jakby codziennie było uaktywniane, chociaż, na całe szczęście punktów już nie pobiera. Jednakże ponownie nie mogę z tego skorzystać!

  May 15, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  To, co opisujesz, wygląda mi na normalny sposób działania tego ulepszenia. Działa ono jak ubezpieczenie i automatycznie zużywane jest dopiero wtedy, kiedy faktycznie opuścisz jakiś dzień nauki. W międzyczasie możesz normalnie ćwiczyć i przedłużać serię zupełnie tak jakbyś go nigdy nie wykupił.

  May 16, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/MartinwGoo

  Dziękuję za odpowiedź, Oby tak właśnie było. Mogę mieć wątpliwości dlatego, że kilka tygodni wcześniej też z tego korzystałem i było nieco inaczej. Wiedziałem, że 16 kwietnia nie będzie mnie w domu więc 15 kwietnia skorzystałem z tej opcji. Po powrocie do domu, w dniu 17 kwietnia "przycisk" był aktywny, tzn. mogłem znów z niego skorzystać. Od tego 16 kwietnia korzystałem jeszcze dwa razy. Za każdym razem ponownie uaktywniałem ten "przycisk". Zobaczymy. Przypominam sobie, że jakiś czas temu przez kilka dni nie mogłem uaktywnić "zakładu"- ćwiczenie przez siedem dni z rzędu. Korzystam z tego na okrągło. Gdy przyznają mi punkty ( 10) przycisk ponownie jest aktywny. Jednakże tak jak napisałem powyżej, raz się zdarzyło, że po skończonym zakładzie nie mogłem od razu uruchomić kolejnego. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

  May 16, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  I słusznie. O północy z 16 na 17 kwietnia zamrożenie czasu się uaktywniło i zużyło z powodu opuszczonego wcześniejszego dnia, dlatego 17 kwietnia można było je kupić ponownie. Tak musiało być jeszcze dwa kolejne razy, aż za trzecim zostało zakupione na wszelki wypadek, mimo iż następnego dnia się okazało, że lekcja była tamtego dnia odbyta, więc zachowało się na następny raz. Na szczęście to nic złego i sam mam cały czas wykupione zamrożenie na wszelki wypadek.

  Co do zakładu to nie znam powodu, dla którego coś takiego mogło się stać, ale rozumiem, że sytuacja była jednorazowa.

  May 16, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/MartinwGoo

  Dzięki. Rzeczywiście tak było. Pomyłkowo nacisnąłem zamrożenie czasu a chciałem nacisnąć "zakład" i rzeczywiście w tym samym i w następne dni lekcje miałem codziennie. Jeszcze raz dziękuje. W sprawie zakładu faktycznie była to, jak do tej pory, sytuacja jednorazowa. Życzę pięknego dnia.

  May 16, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/tamapama

  Dzisiaj tz 30.AUG,16 o godz. 16-tej 20' nie zaliczyło 20 pkt z angielskiego. Czekam na odpowiedż może dzisiaj już nie warto się uczyć.

  August 30, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/AgnieszkaI10

  Dziś rano miałam 250 dni nauki z rzędu i dostałam za to LINGOTY. Po południu mam już 0 dni z rzędu. W ciągu kilku godzin wyzerowano mi konto. LINGOTY tylko zostały. Nie podoba mi się to. Ponad pół roku pracuje się na taki wynik i dlaczego mam go tracić? w powodu błędu systemu?

  October 29, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Ula44521

  Dzień dobry, dopiero zaczęłam się uczyć angielskiego i bardzo mnie to tutaj cieszy:)); widzę postęp może bardziej wizualnie niż realnie to odbieram ale sporo mam w tym obrazowaniu motywacji. Kocham Duolingo

  November 9, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/Ula44521

  Hej! Dlaczego obcięło najważniejszą część mojej wypowiedzi????gdzie zgłaszalam uporczywy błąd?wiec raz jeszcze.....kiedy przetlumaczylam 'to be convenient' jako 'odpowiedni' uzyskiwalam odp.Blad! T tak ok 10 razy .....o co chodzi? A poprzednią wypowiedź skrócono o to pytanie?

  November 9, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/oneninetysix

  Norweskiego uczę się od miesiąca i wciąż mam 0% płynności, a wczoraj dla zabawy dodałem duński i mam już 1%, jakaś rada na to?

  November 23, 2016

  https://www.duolingo.com/profile/GrazynaPaw

  W zdaniu =ona jest między mną a moim bratem= sa trzy odpowiedzi ostatnia zakrywa słowo =sprawdź= problem wystapil w ćwiczeniach, jak usunąć ten problem

  January 15, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/PatMar95

  dźwięk nie odtwarza się przy niektórych zadaniach gdzie potrzeba słuchu....... i pomimo że usilnie klikam odtwórz lub odtwórz w spowolnionym tempie... co mam zrobić dzieje się to z różnymi zadaniami... resetowałem komputer... włączałem i wyłączałem stronę odświeżałem i nic.

  February 7, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/one_half_3544

  I switch between forward and reverse trees quite often nowadays and this typo always makes my eyes bleed (https://www.duolingo.com/courses/de, for example): ..Kursy językowe dla mówiących po po niemiecku..

  Not sure if this is the right place to report this, but anyway..

  March 19, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/norbert358989

  Moze ktos mi pomoc ? od 2 dni otrzymuje komunikat ze stracilem 6 dni nauki z rzedu i zeby to przywrocic musze zaplacic 2.99$ ...... ktos wie o co to chodzi ?

  May 1, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/Diana632078

  czemu nie mam ćwiczeń na wymowę? Czy one są od jakiegoś poziomu? Czy mam coś źle zaklikane w ustawieniach?

  May 17, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/Pablo540863

  mam problem z ponownym zalogowaniem się na swoim Iphonie , co innego mam w kompie co innego w iphonie . w nocy znikł mi mój login , teraz nie mogę połączyć się z ze swoim loginem , bo program w iphonie nie daje mi takiej możliwości , chce abym zaczął wszystko od początku . to już kolejna taka zabawa raz było po 100 dniach dziś jest po kolejnych 149 dniach . to zniechęca . wielokrotnie kasowałem w telefonie aplikacje ale nic nie pomaga , w obecnej aplikacji nie ma wyboru loginu. w komputerze pracuję na Duoling .com . w

  May 25, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/ViolettaGo875336

  mam podobną sytuacje ,..

  March 26, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/Bogdan601429

  mi wczoraj zniknęły dni nauki bez przerwy, przeszło 200, i brak pozytywnej reakcji

  June 20, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/Bogdan601429

  mi wczoraj zniknęły dni nauki bez przerwy, przeszło 200, i brak pozytywnej reakcji

  June 20, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/Bogdan601429

  wczoraj zniknęły mi dni nauki bez przerwy, przeszło 200, i brak pozytywnej reakcji. na zrzucie ekranu widać że nie było żadnej przerwy w nauce, proszę to naprawić, chyba że nie umiecie tego zrobić. czy ja mam Wam powiedzieć co trzeba zrobić. proszę sprawdzić czy była przerwa na załączonym zrzucie, nacisnąć guzik i przywrócić stan faktyczny. yesterday, gone are my days without a break, more than 200, and the lack of a positive response. in the screenshot you can see that there was no break in science, please fix it, unless you do not know how to do that. do I have to tell you what you need to do. Please check whether the break was on the attached screenshot, press the button and restore the facts.

  June 20, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/I.Senuna

  Kolejne skille nie są aktywne do zrobienia. Czy tylko u mnie? Mam ten roblem tylko w angielskim dla języka polskiego. http://imgur.com/Qvms9Y2

  July 5, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/EwaHamburg

  Znowu nie mam głosu,nie mogę powtarzać!!

  July 17, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/MagorzataB596227

  Dzień dobry. Podczas przerabiania lekcji odpowiadam na pytania i gdy dotrę do pewnego słowa w zestawie nie mogę kliknąć "sprawdź", ponieważ przycisk jest nieaktywny. W lekcji 1. w "edukacji" jest to słowo "notatka". Wpisuję odpowiedź "note" i nic. Mogę jedynie pominąć i kolejne słowa to samo. Sprawdzałam też inny zestaw i również przy którymś słowie pojawiał się ten problem. Korzystałam dzisiaj z tej strony od dłuższego czasu i do tej pory wszystko działało. Pozdrawiam

  September 7, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/MaciejT1

  Mam podobnie, rzecz dzieje się najczęściej podczas pojawiania się ilustracji, przyciski szarzeją i nie można nic zrobić.

  September 7, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/Kryna_

  Od pewnego czasu przy "wzmacnianiu" tematow czasem nie otrzymuje punktu wiecej w dotychczasowej ocenie . Wczoraj dostawalam punkty za co druga zliczona lekcje- to zle motywuje. Dzis znowu - wzmacniam przedmioty, zrobilam pierwsza lekcje i dalej ocena 1/5!

  September 13, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/DanutaBart2

  Witam :) Chciałabym zamienić adres mailowy na który przychodzą mi powiadomienia z duolingo... Oba adresy są na gmailu. Jak mogę to zrobić?

  September 22, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/PiotrPiotr135050

  Mam już 40% zaawansowania i ani razu nie miałem polecenia żeby cos powiedzieć do mikrofonu. Czy to normalne?

  October 11, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/Missia15

  Od kilku dni pojawia się ten sam błąd i bariera nie do pokonania, żeby przejść do kolejnych ćwiczeń. Otóż przy tłumaczeniu "The project" wpisuję "projekt", ocenianie zawiesza się na mniej więcej minutę, po czym za każdym razem wyskakuje komunikat, że odpowiedź jest błędna, a poprawna to… "projekt". Próba ominięcia tego pytania nic nie daje, duolingo uparcie mi je wstawia. Co z tym zrobić?

  December 30, 2017

  https://www.duolingo.com/profile/AdamDudzic

  Hej Mam problem z dźwiękiem w słuchawkach podczas robienia "wzmocnień" (nie wymieniam, których bo nie ma to znaczenia - na wszystkich jest tak samo). Otóż przy zadaniach głosowych (ja słucham co lektor mówi i potem to zapisuję po angielsku) nie pojawia mi się głos lektora. Wszystkie inne dźwięki działają prawidłowo (np. sprawdzenie odpowiedzi). Także to nie jest ogólny problem ze słuchawkami czy działaniem duolingo u mnie. Problem występuje u mnie od wczoraj.

  P.S. Wciśnięcie przycisków: ponownego odczytania tekstu przez lektora, oraz odczytania go wolniej nie pomagają.

  Pozdr

  February 16, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Jola327097

  dzisiaj wieczorem nie zalicza mi lekcji, skończyłam 5 na kompie - zero zaliczenia punktów, spróbowałam 2 lekcje na telefonie tez mi nic nie dodało, czy to jakaś awaria? pozdrawiam :)

  March 1, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Zbigi6

  Witam, chcialbym powtorzyc lekcje "Medycyna" poziom zerowy, niestety ta mozliwosc teraz nie istnieje i zostala odebrana przez Panstwa.Zbigi6

  September 8, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/TomekJasne

  Dzień dobry, mam prośbę abyście skasowali Państwo jeśli można moje dotychczasowe postępy w lekcjach, gdzyz chciałbym to wszystko przerobić jeszcze raz. Nie chcę zakładać od nowa konta, szkoda mi dni z rzędu. Dziękuję i pozdrawiam

  September 9, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Musisz wejść na tę stronę i wybrać odpowiednią opcję https://www.duolingo.com/settings/reset_lang

  September 9, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/grzeczny

  Błąd na tej stronie https://www.duolingo.com/skill/en/Basics-2/tips-and-notes przy tłumaczeniu na polski w nie których zwrotach słowach

  October 25, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Dawid452603

  Zdjęcie samo mówi za siebie :) https://imgur.com/a/jKQO0sz

  November 27, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  To ciekawe. Tutaj błąd nie był w samym zadaniu, a w zaproponowanym rozwiązaniu. Z rozsypanki dałoby się ułożyć "A duck is drinking water", ale najwyraźniej podpowiedź na dole nie uwzględnia dostępnych słów, a tylko sugeruje poprawne tłumaczenie najbardziej podobne do tego, co zostało tam "wpisane".

  Warto zauważyć, że rozsypanka to domena wersji mobilnej Duolingo, ponieważ na komórkach nie pisze się tak szybko. W pełnej wersji ćwiczenia raczej polegają na ręcznym wpisywaniu tłumaczeń, a rozsypanka to tylko port mobilny (czyli wersja programu przeniesiona z jednej platformy na drugą).

  November 27, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Grzegorz644227

  w wersji na iOs nie jest podawane ile lekcji z danego tematu zrobiłem. Na OS X jest ok. Czy nie lepiej było w poprzedniej wersji?

  December 18, 2018

  https://www.duolingo.com/profile/Grzegorz644227

  Czy w wersji mobilnej może znaleźć się postęp (w sztukach) w konkretnej lekcji. Taka funkcjonalność jest na stronie. Ponadto jakiś czas temu była również w mobilnej. Ponadto przed ostatnią aktualizacją był postęp w %, czyli to samo co na ikonie (mało przydatne). Obecnie znowu nie ma mimo, że w zakończonych tematach to jest. Dziękuję i pozdrawiam.

  January 14, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/Ann898674

  Witam. Mam problem z dźwiękiem. Chrobocze, charczy, mam nowy komputer i gdzie indziej dźwięk jest OK:-(

  March 13, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/rekin123p

  ustawienia karty dźwiękowej zobacz, jeżeli nie zadziała to albo używaj słuchawek albo idź do informatyka

  July 27, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/haka476921

  Od pewnego czasu (od ok. tygodnia) nie słyszę tekstu "Napisz to co słyszysz". Pozostałe teksty słychać. Czy jest możliwe ćwiczenie wymowy - nagrywanie własnego głosu i odsłuchiwanie ?

  March 22, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/Justi419018

  Nie działa mi Duolingo od trzech dni.Kiedy naciskam na klawisz "sprawdź" zadanie nie jest wogóle sprawdzane, a klawisz "sprawdź" przesuwa się ciągle w dół,aż całkiem zniknie,postęp moich dni się wyzerował.Czy może mi ktoś pomóc.Już trzeci dzień bez lekcji.Fatalnie!!!

  April 18, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/rekin123p

  jeżeli ci znika a ty nie możesz zgłosić to jeżeli robisz lekcje na duolingo na laptopie to możesz po wypełnieniu zadania nacisnąć klawisz Enter

  July 27, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/motykaarek

  cześć wszystkim mam taki problem zmienia mi ilość zadań w lekcji z 7 na 14 po którymś logowaniu z kolei to samo zauwarzyłem w opcji ćwicz

  May 6, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/rekin123p

  Im trudniejszy temat lub wyższy poziom tematu tym więcej zadań do zrobienia.

  July 29, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/rafael207526

  Chciałem dodać kolegę do znajomych , wysyłaliśmy zaproszenie przez messengera i jak się otwierało to się otwierała apka i nie zatwierdzali zaproszeń a wyszukaniach nie było takich użytkowników z takim profilowym

  August 28, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/Kinga987557

  Mam problem z ćwiczeniami w innym języku niż Angielskim. Chcę poćwiczyć i zdobyć punkty życia ale wyskakuje błąd. A chce się uczyć czegoś więcej niż Angielskiego. Proszę o pomoc:)

  September 27, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/Iwona913351

  Jestem tutaj od paru dni i od samego początku nie otwiera mi się link ucz się. Zgłaszałam to już, ale nie ma reakcji.

  October 2, 2019

  https://www.duolingo.com/profile/Sinatka

  Nie rozumiem dlaczego u mnie na ekranie kompa wyswietla się: 78 pkt Sinatka Liga Ametystowa TEN TYDZIEŃ ale na wykresie jest inna liczba punktów== 183/20 i na wykresie tež -183

  October 14, 2019
  Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.