1. Forum
 2. >
 3. Temat: Troubleshooting
 4. >
 5. Jak skutecznie zgłosić błąd/p…

https://www.duolingo.com/profile/endios

Jak skutecznie zgłosić błąd/problem?

Chciałym krótko wyjaśnić, co pomoga w rozwiązaniu problemu. Robimy, co możemy, aby pomóc rozwiązać problemy, ale dużo ich część jest zależna od samego Duolingo. Wtedy przekazujemy zgłoszenie i przypominamy o nim, aż problem zostanie rozwiązany.

Aby zrobić zrzut, naciskamy na klawiaturze klawisz PrintScreen (PrtScn lub PrtSc). Jest on kopiowany do schowka, więc trzeba go wkleić np. do Painta, zapisać, i wysłać na stronę hostującą obrazki (polecam imgur.com). Można też użyć małego programiku do zrzutów, ja używam LightShot.

 • Opisz sytuację, w jakiej wydarzył się błąd. Np. jeśli zgłaszasz, że "lekcje nie działają", podaj jakie lekcje, co to znaczy, że nie działają, czy kiedyś działały, kiedy przestały działać, itp.

 • Odpowiedz na ewentualne pytania. Nie zostawiaj nas z niepełną wiedzą. Pomaga to w zidentyfikowaniu błędu i rozwiązaniu go.

Miłej nauki :)

February 12, 2015

89 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/nab007007

Pomóżcie mi miałem 510 dni z rzędu nauki Doulingo co było dla mnie ogromą motywacją zęby jednak codziennie mieć jednak kontakt z językiem angielskim a przedwczoraj także mi wyzerowało dni. Na jaki adres można napisać maila z tym problemem?


https://www.duolingo.com/profile/MarekKubic1

przed chwilą u mnie stało się to samo mimo że nie minęła północ masakra


https://www.duolingo.com/profile/Piotrasssss

Mam to samo, może to coś związanego ze zmiana czasu. Wczoraj miałem 267 dni nauki, a po zrobieniu dzisiejszej lekcji ma tylko 2 dni.


[użytkownik usunięty]

  Można skorzystać z kombinacji alt+PrtSc, żeby zrobiło samo okno programu, bez całego ekranu.


  https://www.duolingo.com/profile/czaro_87

  Cześć, Ostatnio tłumaczyłem tekst: https://www.duolingo.com/translation/63fb72bfe87aeffb7c75da6d73421773 Po pewnym czasie zaglądam do postępów w tłumaczeniach, a tam zdziwienie: 18 negatywnych opinii (wszystkie dotyczą tego tekstu): http://i.imgur.com/VtmFf2K.jpg I żebym jeszcze nie wiadomo co tam wypisywał, ale starałem się tłumaczyć jak najlepiej. Jakiś żartowniś mnie zminusował i co najlepsze, nie poprawił moich odpowiedzi. Niestety, ta osoba jest na tyle tchórzliwa, że się nie ujawniła (może admini mogą go jakoś namierzyć i ewentualnie ukarać?): http://i.imgur.com/GSlTvLo.jpg

  W tym wątku https://www.duolingo.com/translation/2ffdf8f7f4fef80f0eb17e73cefed5d1 moje tłumaczenia także zostały zminusowane (http://i.imgur.com/RxdtUSB.jpg), ale poprawne odpowiedzi nie zostały dodane... Według mnie znaczy to tylko to, że ktoś stara się tutaj zrobić na złość (nie wiem czy tylko mnie). Żadne trolle ani dzieciaki mnie jednak nie zniechęcą.

  P.S. Wpadłem na pomysł jak można unikać takich sytuacji. Przy zaznaczeniu, że jakaś sentencja jest źle przetłumaczona należałoby koniecznie napisać wersję poprawną. Dzięki temu uniknęlibyśmy sytuacji, gdzie ktoś robi komuś innemu na złość. Pozdrawiam i czekam na rozpatrzenie mojej sprawy :)


  https://www.duolingo.com/profile/UrszulaSta1

  Włąśnie dzisiaj okazało się , że Doolingo nie odnotowało wczorajszego dnia i wyzerowało mi wszystkie dotychczasowe dni, zabierając też bonus. Na dodatek dzisiaj mam do zrobienia tą samą lekcję co wczoraj - ten sam cz. teraz. przeszły jako jedyne zadanie. Żeby było śmieszniej wczoraj właśnie bawiąc się angielskim ponad zrobiłam lekcje na poziomie wyższym niż 30.04. 2015 , bo powatrzając zwroty i słówka od jakiegoś czasu mam taki zwyczaj . Jk powinnam monitować to jawne niedopatrzenie, czy pomyłkę ?


  https://www.duolingo.com/profile/MarekKubic1

  właśnie przerwano mi naukę dni z rzędu mimo że nie minęła północ dno!!!


  https://www.duolingo.com/profile/Kryna_

  Od pewnego czasu przy "wzmacnianiu" tematow czasem nie otrzymuje punktu wiecej w dotychczasowej ocenie . Wczoraj dostawalam punkty za co druga zliczona lekcje- to zle motywuje. Dzis znowu - wzmacniam przedmioty, zrobilam pierwsza lekcje i dalej ocena 1/5!


  https://www.duolingo.com/profile/Iret_

  Nie wiem co się stało miałam ponad 300 dni nauki z rzędu. W poniedziałek okazało się że mam wyzerowany "licznik" mimo że nie było żadnej przerwy, da się coś z tym zrobić?


  https://www.duolingo.com/profile/KvVX92CP

  Minęło kilka lat, a duolingo nadal kasuje dni z rzędu - wczoraj na 1000% zrobiłem lekcję, nawet w "zakładzie" mi zaliczyło, ale już niestety w dniach z rzędu - oczywiście nie, niby miałem zero punktów. Wcześniej, na innym koncie było dokładnie to samo - z dnia na dzień, pomimo zaliczenia ponad 100 punktów, duo uznało ze nie zaliczyłem dnia, i skasowało dni z rzędu. To jakaś farsa. A nawet nie ma jak i do kog zgłosić takiego walenia w ch..ja.


  https://www.duolingo.com/profile/mczyk

  odsyłacz imgur.com nie działa - zły adres linku. W głównym poście Jak skutecznie zgłosić błąd/problem? (czyli tym)


  https://www.duolingo.com/profile/Ewa.Alicja

  U mnie również Doolingo nie zapamiętała wczorajszego dnia nauki i wyzerowało dni, mimo że miałam wykupiony dzień przerwy. W postępie lekcja jest odnotowana, a wszystkie dni zostały skasowane i wykupione zakład i przerwa zabrane. Czy jest możliwość zgłoszenia gdzieś takiego błędu?


  https://www.duolingo.com/profile/AsiaHerman

  U mnie to samo. Pewnie nigdzie nie da się tego zgłosić.


  https://www.duolingo.com/profile/Pyszczun

  Wczoraj trzeci raz wyzerowało mi wyniki ( znowu w aplikacji na telefonie ), mimo że nie minęła północ.. Nie wiem czy jestem tak pechowa czy to powszechny błąd, ale to okrutnie denerwujące. Poza tym w aplikacji mobilnej pokazywało mi inną liczbę tematów do wzmocnienia słówek niż w komputerze. Gdyby nie to, że jestem uparta i nie lubię czegoś nie kończyć, już dawno rzuciłabym to w diabły.


  https://www.duolingo.com/profile/reniuchna

  TEŻ MNIE TO INTERESUJE, TO JEST DENERWUJĄCE, KIEDY WIESZ, ŻE LEKCJE ZROBIŁEŚ, A NASTĘPNEGO DNIA SIE DOWIADUJESZ, ŻE PUNKTÓW SYSTEM CI NIE ZALICZYŁ I ZAKŁAD PRZEGRANY, TO JEST ZWYCZAJNE NIEDOTRZYMYWANIE ZASAD


  https://www.duolingo.com/profile/Agnieszka_Turska

  Witam, już dwa razy dobrze rozwiązałam test zawody i pod sam koniec, zamiast wyniku i odblokowania następnego poziomu, przekierowuje mnie na stronę główną gdzie znowu widać, że ten ten nie jest zrobiony... Możecie to naprawić?


  https://www.duolingo.com/profile/pipi1959

  Witam. Od tygodnia nie działa mi mikrofon. Zrobiłam wszystko zgodnie z sugestiami z działu "pomoc", niestety nic nie pomogło. Korzystam z przeglądarki Chrome. Rozwinę problem z mikrofonem. Podczas wykonywania ćwiczenia program każe wymówić mi zdanie, niestety po kliknięciu w ikonkę mikrofonu mój czas na wypowiedzenie zdania (nagrywania) trwa jedną sekundę, nie mam szansy nawet nic powiedzieć. Proszę o pomoc. Pozdrawiam!


  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Cześć. Być może problem leży po stronie konfiguracji, sterowników czy samego sprzętu. Wejdź na stronę https://www.onlinemictest.com/ i sprawdź, czy twoja przeglądarka poprawnie rozpoznaje twój mikrofon. Należy dać tamtej stronie dostęp do mikrofonu, a następnie coś powiedzieć. Jeśli linia się poruszy, to znaczy, że wszystko powinno grać i możemy zacząć szukać problemu już konkretnie dla duolingo.com


  https://www.duolingo.com/profile/pipi1959

  Dziękuję za odpowiedź. Sprawdziłam -linia reaguje na mój głos bardzo dobrze , a w duolingo nadal mnie nie słychać. Pozdrawiam


  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Niestety nie mam w tej chwili pomysłu, jak zaradzić problemowi. W takim przypadku jako rozwiązanie tymczasowe proponuję wyłączyć ćwiczenia na wymowę (mikrofon) w ustawieniach konta.


  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Mam jeszcze jedną propozycję, ale też nie wiem, czy zadziała. Spróbuj po prostu przytrzymać przycisk, zamiast tylko na niego klikać. Możliwe, że właśnie w tym kierunku Duolingo coś testuje na wybranych użytkownikach.


  https://www.duolingo.com/profile/annawilk2012

  Witam,nie mogę uruchomić "Quiz-postęp w angielskim" ... http://ifotos.pl/z/ssqsqpq


  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  To dziwne. Być może to jakiś nowy test A/B, gdzie losowo wybranym użytkownikom są wyłączane wybrane opcje, aby badać ich przydatność. Spróbuję się czegoś dowiedzieć.

  PS: Polecam wykupić zamrożenie czasu. Działo ono jak swojego rodzaju ubezpieczenie. Po wykupieniu można normalnie ćwiczyć i powiększać licznik dni nauki z rzędu. Automatycznie jest wykorzystywane dopiero wtedy, gdy naprawdę opuści się jakiś dzień.


  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  Jednemu z kolegów moderatorów udało się znaleźć poszlaki, że faktycznie w takim zakresie mogą trwać właśnie testy A/B. W takim razie pozostaje jedynie poczekać do czasu ich zakończenie (może kilka miesięcy), kiedy Duolingo podejmie decyzję o przyszłości tej opcji.


  https://www.duolingo.com/profile/MartinwGoo

  W tzw. sklepie, od wielu dni, mam "zamrożoną" możliwość"zamrożenia" czasu. Kiedyś z tego skorzystałem, pobrało punkty, nie przerwało ciągłości dni nauki. Teraz jednak jakby codziennie było uaktywniane, chociaż, na całe szczęście punktów już nie pobiera. Jednakże ponownie nie mogę z tego skorzystać!


  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  To, co opisujesz, wygląda mi na normalny sposób działania tego ulepszenia. Działa ono jak ubezpieczenie i automatycznie zużywane jest dopiero wtedy, kiedy faktycznie opuścisz jakiś dzień nauki. W międzyczasie możesz normalnie ćwiczyć i przedłużać serię zupełnie tak jakbyś go nigdy nie wykupił.


  https://www.duolingo.com/profile/MartinwGoo

  Dziękuję za odpowiedź, Oby tak właśnie było. Mogę mieć wątpliwości dlatego, że kilka tygodni wcześniej też z tego korzystałem i było nieco inaczej. Wiedziałem, że 16 kwietnia nie będzie mnie w domu więc 15 kwietnia skorzystałem z tej opcji. Po powrocie do domu, w dniu 17 kwietnia "przycisk" był aktywny, tzn. mogłem znów z niego skorzystać. Od tego 16 kwietnia korzystałem jeszcze dwa razy. Za każdym razem ponownie uaktywniałem ten "przycisk". Zobaczymy. Przypominam sobie, że jakiś czas temu przez kilka dni nie mogłem uaktywnić "zakładu"- ćwiczenie przez siedem dni z rzędu. Korzystam z tego na okrągło. Gdy przyznają mi punkty ( 10) przycisk ponownie jest aktywny. Jednakże tak jak napisałem powyżej, raz się zdarzyło, że po skończonym zakładzie nie mogłem od razu uruchomić kolejnego. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.


  https://www.duolingo.com/profile/Vengir

  I słusznie. O północy z 16 na 17 kwietnia zamrożenie czasu się uaktywniło i zużyło z powodu opuszczonego wcześniejszego dnia, dlatego 17 kwietnia można było je kupić ponownie. Tak musiało być jeszcze dwa kolejne razy, aż za trzecim zostało zakupione na wszelki wypadek, mimo iż następnego dnia się okazało, że lekcja była tamtego dnia odbyta, więc zachowało się na następny raz. Na szczęście to nic złego i sam mam cały czas wykupione zamrożenie na wszelki wypadek.

  Co do zakładu to nie znam powodu, dla którego coś takiego mogło się stać, ale rozumiem, że sytuacja była jednorazowa.


  https://www.duolingo.com/profile/MartinwGoo

  Dzięki. Rzeczywiście tak było. Pomyłkowo nacisnąłem zamrożenie czasu a chciałem nacisnąć "zakład" i rzeczywiście w tym samym i w następne dni lekcje miałem codziennie. Jeszcze raz dziękuje. W sprawie zakładu faktycznie była to, jak do tej pory, sytuacja jednorazowa. Życzę pięknego dnia.


  https://www.duolingo.com/profile/tamapama

  Dzisiaj tz 30.AUG,16 o godz. 16-tej 20' nie zaliczyło 20 pkt z angielskiego. Czekam na odpowiedż może dzisiaj już nie warto się uczyć.


  https://www.duolingo.com/profile/AgnieszkaI10

  Dziś rano miałam 250 dni nauki z rzędu i dostałam za to LINGOTY. Po południu mam już 0 dni z rzędu. W ciągu kilku godzin wyzerowano mi konto. LINGOTY tylko zostały. Nie podoba mi się to. Ponad pół roku pracuje się na taki wynik i dlaczego mam go tracić? w powodu błędu systemu?


  https://www.duolingo.com/profile/Ula44521

  Dzień dobry, dopiero zaczęłam się uczyć angielskiego i bardzo mnie to tutaj cieszy:)); widzę postęp może bardziej wizualnie niż realnie to odbieram ale sporo mam w tym obrazowaniu motywacji. Kocham Duolingo


  https://www.duolingo.com/profile/Ula44521

  Hej! Dlaczego obcięło najważniejszą część mojej wypowiedzi????gdzie zgłaszalam uporczywy błąd?wiec raz jeszcze.....kiedy przetlumaczylam 'to be convenient' jako 'odpowiedni' uzyskiwalam odp.Blad! T tak ok 10 razy .....o co chodzi? A poprzednią wypowiedź skrócono o to pytanie?


  https://www.duolingo.com/profile/reniuchna

  dostałam dzisiaj informację z duolingo, że przegrałam zakład - jakże wielkie było moje zaskoczenie, gdyż na 100% robiłam ostanie dni mój dzienny plan, a nawet więcej; analizując wykres z aktywnością swojej nauki zauważyłam, że w czwartek system NIE DODAŁ mi tego co zrobiłam; nadmienię, że w czwartek i piątek lekcje robiłam na komórce i na pewno (!!!!) była informacja na koniec lekcji: "osiągnąłeś swój dzienny cel" - zawsze na to zwracam uwagę, bo już raz system nie dodał mi punktów mimo, że lekcja była zrobiona; tym się sugerowałam, dlatego jestem mega zaskoczona, że system słowa nie dotrzymuje:(:(


  https://www.duolingo.com/profile/oneninetysix

  Norweskiego uczę się od miesiąca i wciąż mam 0% płynności, a wczoraj dla zabawy dodałem duński i mam już 1%, jakaś rada na to?


  https://www.duolingo.com/profile/GrazynaPaw

  W zdaniu =ona jest między mną a moim bratem= sa trzy odpowiedzi ostatnia zakrywa słowo =sprawdź= problem wystapil w ćwiczeniach, jak usunąć ten problem


  https://www.duolingo.com/profile/PatMar95

  dźwięk nie odtwarza się przy niektórych zadaniach gdzie potrzeba słuchu....... i pomimo że usilnie klikam odtwórz lub odtwórz w spowolnionym tempie... co mam zrobić dzieje się to z różnymi zadaniami... resetowałem komputer... włączałem i wyłączałem stronę odświeżałem i nic.


  https://www.duolingo.com/profile/one_half_3544

  I switch between forward and reverse trees quite often nowadays and this typo always makes my eyes bleed (https://www.duolingo.com/courses/de, for example): ..Kursy językowe dla mówiących po po niemiecku..

  Not sure if this is the right place to report this, but anyway..


  https://www.duolingo.com/profile/norbert358989

  Moze ktos mi pomoc ? od 2 dni otrzymuje komunikat ze stracilem 6 dni nauki z rzedu i zeby to przywrocic musze zaplacic 2.99$ ...... ktos wie o co to chodzi ?


  https://www.duolingo.com/profile/Diana632078

  czemu nie mam ćwiczeń na wymowę? Czy one są od jakiegoś poziomu? Czy mam coś źle zaklikane w ustawieniach?


  https://www.duolingo.com/profile/Pablo540863

  mam problem z ponownym zalogowaniem się na swoim Iphonie , co innego mam w kompie co innego w iphonie . w nocy znikł mi mój login , teraz nie mogę połączyć się z ze swoim loginem , bo program w iphonie nie daje mi takiej możliwości , chce abym zaczął wszystko od początku . to już kolejna taka zabawa raz było po 100 dniach dziś jest po kolejnych 149 dniach . to zniechęca . wielokrotnie kasowałem w telefonie aplikacje ale nic nie pomaga , w obecnej aplikacji nie ma wyboru loginu. w komputerze pracuję na Duoling .com . w


  https://www.duolingo.com/profile/ViolettaGo875336

  mam podobną sytuacje ,..


  https://www.duolingo.com/profile/Bogdan601429

  mi wczoraj zniknęły dni nauki bez przerwy, przeszło 200, i brak pozytywnej reakcji


  https://www.duolingo.com/profile/Bogdan601429

  mi wczoraj zniknęły dni nauki bez przerwy, przeszło 200, i brak pozytywnej reakcji


  https://www.duolingo.com/profile/Bogdan601429

  wczoraj zniknęły mi dni nauki bez przerwy, przeszło 200, i brak pozytywnej reakcji. na zrzucie ekranu widać że nie było żadnej przerwy w nauce, proszę to naprawić, chyba że nie umiecie tego zrobić. czy ja mam Wam powiedzieć co trzeba zrobić. proszę sprawdzić czy była przerwa na załączonym zrzucie, nacisnąć guzik i przywrócić stan faktyczny. yesterday, gone are my days without a break, more than 200, and the lack of a positive response. in the screenshot you can see that there was no break in science, please fix it, unless you do not know how to do that. do I have to tell you what you need to do. Please check whether the break was on the attached screenshot, press the button and restore the facts.


  https://www.duolingo.com/profile/I.Senuna

  Kolejne skille nie są aktywne do zrobienia. Czy tylko u mnie? Mam ten roblem tylko w angielskim dla języka polskiego. http://imgur.com/Qvms9Y2


  https://www.duolingo.com/profile/EwaHamburg

  Znowu nie mam głosu,nie mogę powtarzać!!


  https://www.duolingo.com/profile/MagorzataB596227

  Dzień dobry. Podczas przerabiania lekcji odpowiadam na pytania i gdy dotrę do pewnego słowa w zestawie nie mogę kliknąć "sprawdź", ponieważ przycisk jest nieaktywny. W lekcji 1. w "edukacji" jest to słowo "notatka". Wpisuję odpowiedź "note" i nic. Mogę jedynie pominąć i kolejne słowa to samo. Sprawdzałam też inny zestaw i również przy którymś słowie pojawiał się ten problem. Korzystałam dzisiaj z tej strony od dłuższego czasu i do tej pory wszystko działało. Pozdrawiam


  https://www.duolingo.com/profile/MaciejT1

  Mam podobnie, rzecz dzieje się najczęściej podczas pojawiania się ilustracji, przyciski szarzeją i nie można nic zrobić.


  https://www.duolingo.com/profile/DanutaBart2

  Witam :) Chciałabym zamienić adres mailowy na który przychodzą mi powiadomienia z duolingo... Oba adresy są na gmailu. Jak mogę to zrobić?


  https://www.duolingo.com/profile/PiotrPiotr135050

  Mam już 40% zaawansowania i ani razu nie miałem polecenia żeby cos powiedzieć do mikrofonu. Czy to normalne?


  https://www.duolingo.com/profile/Missia15

  Od kilku dni pojawia się ten sam błąd i bariera nie do pokonania, żeby przejść do kolejnych ćwiczeń. Otóż przy tłumaczeniu "The project" wpisuję "projekt", ocenianie zawiesza się na mniej więcej minutę, po czym za każdym razem wyskakuje komunikat, że odpowiedź jest błędna, a poprawna to… "projekt". Próba ominięcia tego pytania nic nie daje, duolingo uparcie mi je wstawia. Co z tym zrobić?


  https://www.duolingo.com/profile/AdamDudzic

  Hej Mam problem z dźwiękiem w słuchawkach podczas robienia "wzmocnień" (nie wymieniam, których bo nie ma to znaczenia - na wszystkich jest tak samo). Otóż przy zadaniach głosowych (ja słucham co lektor mówi i potem to zapisuję po angielsku) nie pojawia mi się głos lektora. Wszystkie inne dźwięki działają prawidłowo (np. sprawdzenie odpowiedzi). Także to nie jest ogólny problem ze słuchawkami czy działaniem duolingo u mnie. Problem występuje u mnie od wczoraj.

  P.S. Wciśnięcie przycisków: ponownego odczytania tekstu przez lektora, oraz odczytania go wolniej nie pomagają.

  Pozdr


  https://www.duolingo.com/profile/Jola327097

  dzisiaj wieczorem nie zalicza mi lekcji, skończyłam 5 na kompie - zero zaliczenia punktów, spróbowałam 2 lekcje na telefonie tez mi nic nie dodało, czy to jakaś awaria? pozdrawiam :)


  https://www.duolingo.com/profile/Zbigi6

  Witam, chcialbym powtorzyc lekcje "Medycyna" poziom zerowy, niestety ta mozliwosc teraz nie istnieje i zostala odebrana przez Panstwa.Zbigi6


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  Nie da się wyzerować poszczególnego tematu.


  https://www.duolingo.com/profile/Grzegorz644227

  w wersji na iOs nie jest podawane ile lekcji z danego tematu zrobiłem. Na OS X jest ok. Czy nie lepiej było w poprzedniej wersji?


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  Jedno jest pewne, że Duolingo się ciągle zmienia. Programiści testuje nowe pomysły na niektórych użytkownikach, a jak zddzą egzamin, to wprowadzają w życie dla wszystkich. Wersja komputerowa w przeglądarce zawsze była i jest znacznie lepsza od wersji mobilnej i tego się nie da zniwelować, bo ekran telefonu ma znaczne ograniczenia. Poza tym każdy system operacyjny jest utrzymywany i rozwijany przez inną grupę programistów, bo - jest inny i wymaga inne języka programowania.

  Jeśli masz jakieś problemy techniczne lub sugestie do Duolingo, możesz je sam zgłosić, ale trzeba to zrobić w języku angielskim:

  https://support.duolingo.com/hc/en-us/requests/new


  https://www.duolingo.com/profile/Grzegorz644227

  Czy w wersji mobilnej może znaleźć się postęp (w sztukach) w konkretnej lekcji. Taka funkcjonalność jest na stronie. Ponadto jakiś czas temu była również w mobilnej. Ponadto przed ostatnią aktualizacją był postęp w %, czyli to samo co na ikonie (mało przydatne). Obecnie znowu nie ma mimo, że w zakończonych tematach to jest. Dziękuję i pozdrawiam.


  https://www.duolingo.com/profile/Ann898674

  Witam. Mam problem z dźwiękiem. Chrobocze, charczy, mam nowy komputer i gdzie indziej dźwięk jest OK:-(


  https://www.duolingo.com/profile/rekin123p

  ustawienia karty dźwiękowej zobacz, jeżeli nie zadziała to albo używaj słuchawek albo idź do informatyka


  https://www.duolingo.com/profile/haka476921

  Od pewnego czasu (od ok. tygodnia) nie słyszę tekstu "Napisz to co słyszysz". Pozostałe teksty słychać. Czy jest możliwe ćwiczenie wymowy - nagrywanie własnego głosu i odsłuchiwanie ?


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  Nagrywanie i odsłuchiwanie własnego głosu jest możliwe w DuoPlus - płatnej wersji Duolingo.


  https://www.duolingo.com/profile/Justi419018

  Nie działa mi Duolingo od trzech dni.Kiedy naciskam na klawisz "sprawdź" zadanie nie jest wogóle sprawdzane, a klawisz "sprawdź" przesuwa się ciągle w dół,aż całkiem zniknie,postęp moich dni się wyzerował.Czy może mi ktoś pomóc.Już trzeci dzień bez lekcji.Fatalnie!!!


  https://www.duolingo.com/profile/rekin123p

  jeżeli ci znika a ty nie możesz zgłosić to jeżeli robisz lekcje na duolingo na laptopie to możesz po wypełnieniu zadania nacisnąć klawisz Enter


  https://www.duolingo.com/profile/rafael207526

  Chciałem dodać kolegę do znajomych , wysyłaliśmy zaproszenie przez messengera i jak się otwierało to się otwierała apka i nie zatwierdzali zaproszeń a wyszukaniach nie było takich użytkowników z takim profilowym


  https://www.duolingo.com/profile/Iwona913351

  Jestem tutaj od paru dni i od samego początku nie otwiera mi się link ucz się. Zgłaszałam to już, ale nie ma reakcji.


  https://www.duolingo.com/profile/Sinatka

  Nie rozumiem dlaczego u mnie na ekranie kompa wyswietla się: 78 pkt Sinatka Liga Ametystowa TEN TYDZIEŃ ale na wykresie jest inna liczba punktów== 183/20 i na wykresie tež -183


  https://www.duolingo.com/profile/Wiechmin

  tydzień zaczyna się o 0:01, a liga startuje o 1:45 - pewnie punktowałaś pomiędzy


  https://www.duolingo.com/profile/Agnivedaa

  Hello Is it real? That I need to update to iOS 12 to use Duolingo? My phone is old. I have 16gb and 2gb free and iOS requires more. So I must finish my beautiful over 200days journey with Duolingo because I have old phone?


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  I don't know, 16 GB is a lot of storage and you can free some space from your phone temporarily - most likely pictures. Put them in Dropbox or other cloud or download to your computer and delete those that are not needed.


  https://www.duolingo.com/profile/Kasia561906

  Zmieniłam telefon. Mam swoje duolingo ale nie wyświetla punktów i miejsca brak motywacji... Poza tym nie wiem czy nie opłacam teraz. Jak to wszystko sprawdzić. Nowy tel , mój poziom jak wcześniej ale bez powyższych elementów. Proszę o odp. Dziękuję


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  Twój profil i awatar nie wskazują na to, że opłaciłaś DuoPlus. Sprawdź w swoim banku, czy opłata została pobrana.


  https://www.duolingo.com/profile/ucja134933

  Dlaczego nie mogę otworzyć zadań z poziomu 5 aby je wykomac co chodzi


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  To wygląda na podobny problem, który miała Ewamvt. Mam nadzieję, że się już wyprostowało.


  https://www.duolingo.com/profile/Ewamvt

  Ok. tydzień temu wukupiłam Duo Plus i od tego czasu zaczęły sie problemy. Chcę się uczyć nadal j. angielskiego ale niestety wygląda na to, że moja edukacja skonczyła sie na 4 poziomie 5 tego juz nie ma, że nie wspomne o bardziej zaawansowanym poziomie.Ok. postanowiłam zacząc uczys sie innego języka ale już na poziomie egzaminu j. holenderski sie zwiesił i zablokował wszystko. Teraz chce ćwiczyc j. angielski ale wyglada na to, że też jest zablokowany.... żałuję, że wykupiłam Duo Plus ...odradzam wszystkim.


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  Spróbuj restartować komputer, czy telefon. Jeśli problem się powtórzy, spróbuj się zalogować z innego urządzenia i sprawdzić, czy też jest ten sam problem. Na czym polega blokada? O ile się orientuję, kurs j. angielskiego ma pięć poziomów w każdym temacie, a ostatnim tematem są Cechy.

  Spróbuj zacząć się uczyć nowego języka bez egzaminu poziomującego i zobacz, czy działa. Pamiętaj, że musisz wybrać inny język za każdym razem, jak chcesz zmienić kurs. Proponuję, żebyś spróbowała kurs "Polish for English speakers" jak skończysz już kurs angielskiego.


  https://www.duolingo.com/profile/Andrew67144

  Opłaciłem duo plus juz po raz drugi, tymczasem cięgle wyświetlają mi wersję z reklamami . Co dalej ?


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  Twój profil i avatar nie wskazuje na to, że masz DuoPlus. Sprawdź proszę, czy naprawdę Duo pobrało pieniądze z Twojego konta.


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  Zgłosiłam do sprawdzenia i Duolingo twierdzi, że nie mają żadnej wpłaty na Twoim koncie Duolingo. Jeśli możesz udowodnić, że zapłaciłeś, bo masz na koncie bankowym informację o tej tranzakcji, to zgłoś błąd używając tego formularza:

  https://support.duolingo.com/hc/en-us/requests/new

  W polu Subject napisz "DuoPlus payment not applied to my account", a w wiadomości podaj datę obydwu tranzakcji.

  Możesz podać nazwę banku, czy karty kredytowej, ale nie podawaj numeru bankowego rachunku. Koniecznie sprawdzaj swoją pocztę elekroniczną.

  Jeśli tranzakcja nie doszła do skutku, to spróbuj jeszcze raz, ale upewnij się, sprawdzając wszystkie dane bardzo dokładnie.

  Jeśli potrzebna jest pomoc z przetłumaczeniem na angielski, to chętnie służę pomocą.

  Życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu.


  https://www.duolingo.com/profile/Lidia...123

  Dlaczego historie nie mają już opcji ćwiczenia mowy?


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  Jakie historie? W kursie z języka polskiego nie ma historii.


  https://www.duolingo.com/profile/Tomaszczys

  Nie działa powtarzanie zdań do mikrofonu.


  https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

  Nie bardzo rozumiem, co nie działa, proszę opisać dokładniej.


  https://www.duolingo.com/profile/CrazyPlayerM100

  Proszę o pomoc w przywróceniu właściwej liczby dni nauki z rzędu . System wyzerował mi cały tydzień nauki.


  https://www.duolingo.com/profile/QWERTY.33

  Dodaj do znaj dałem 10 lingotów ale nawet więcej


  https://www.duolingo.com/profile/toni20k

  Właśnie mi zniknęły 7 lingotów, a nic nie wydawałem!!!! Nie kłamię.......... Wchodzę na Duolingo i mam tylko 5 lingotów... (。•́︿•̀。)


  https://www.duolingo.com/profile/szusztof

  Wczoraj zająłem 1 miejsce w Lidze Diamentowej ale ten fakt nie jest odnotowany w moich Osiągnięciach w profilu.

  Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.