1. Forum
  2. >
  3. Konu: Troubleshooting
  4. >
  5. Bana göre birkaç eksik var...

https://www.duolingo.com/profile/demirelifsude

Bana göre birkaç eksik var...

Bana göre birkaç eksik var.Bunların hepsini madde madde aşağıya yazıyorum. Eksikler; Duolingo çok güzel bir site.Ama yaptığın sorularda kaç doğru,kaç yanlış,kaç soruda yaptın,hangi sorular vardı,hangi sorularda hatan oldu vb. şeyler hiç yer almıyor.Ben olsam bir arşiv bölümü yapar,bu saydıklarımı içinde barındırırdım. İkinci eksik ise kaldığın yerden devam edemiyor olmamız.Neden böyle bir şey yok ki?Olsa ne de güzel olurdu.Örneğin;Tabletinizde Duolingo'ya bakıyorsunuz.Tabletinizin şarjı bitmek üzere.Sizin de uygulamadan çıkmanız gerekiyor.Orada "Dersi kaydetmek ister misiniz?" gibi bir soru çıksa,siz de evete bassanız ne de güzel olurdu.Şarj olunca devam edebilirdiniz. Üçüncü eksik videolu anlatımlar olsa da güzel olurdu.Bunun hakkında fazla açıklama yapmayacağım. Sorunlar; Ses algılama yetersiz. Hata yaptığında yanlış diyor.Örnek;reaal. Kadının söylediği sözlerin telaffuzu bazen yanlış. -Daha sayabilirdim ama devam edemem.Çünkü yazsam dağ olur.Eğer bu saydıklarımı düzeltir ve de eklerseniz benim için çok iyi olur.Okuduğunuz için teşekkür ederim.

February 15, 2015

8 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/MAysarOngel

cümleyi nasıl kuracağımızı da anlatmıyor. sadece metin verip bunu çevir diyor. ders anlatımı yok sadece sınav'a sokuyor.

bize seviyemize göre tercüme edebileceğimiz kısa hikayeler vermiyor. tercüman ol kısmında yer alan tercümeler bizi aşıyor.

yazım yanlışlarını kabul ediyor ama thank you sözcüğünü bazen sağ ol olarak kabul etse de bazen etmiyor, yanlış kabul ediyor.

bize ödev vermiyor. verse iyi olurdu.

October 10, 2015

https://www.duolingo.com/profile/serdaro81

Aynen video koysalardı ne iyi olurdu....

December 5, 2015

https://www.duolingo.com/profile/A.Zekeriya1453

katılıyorum aynen

December 28, 2015

https://www.duolingo.com/profile/cakirfatma

bence ses algılama vb. şeyler yeterli

May 14, 2015

https://www.duolingo.com/profile/bilgicyusuf01

1.madden bulunuyor

August 9, 2015

https://www.duolingo.com/profile/tTrCAbP1

evet

August 24, 2015
Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.