1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Zmrazení série na víc než jed…

https://www.duolingo.com/profile/Toyen71

Zmrazení série na víc než jeden den

Prosím dá se nějak zmrazit série, když se chystím na 4 dny do zahraničí?

February 23, 2015

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Bohužel nedá... Zmražení za 10 lingotů funguje jenom na jeden den. Pak se holt musíš přihlásit a bud udělat cvičení nebo koupit další zmražení.

Dodal bych, že to je krásná statistika a člověku se nechce začínat znovu od nuly. Přesto nemá cenu se kvůli ní šikanovat a snažit se za každou cenu dostat na internet. Radši bych si užil pobyt v zahraničí, procvičil angličtinu v praxi s tím, že vím, že můžu být na svůj progres ve výuce pyšný, at už tam on-line svítí 40, 400 nebo 0. V důsledku je to jen čísílko, které vlastně vůbec nic nemusí říkat o tom co umím nebo ne.

(Já osobně taky počítám s tím, že moje série vydrží maximálně do srpna. Pokud vůbec to.)


https://www.duolingo.com/profile/Zdenek007

Chtěl jsem poradit nainstalovat si aplikaci do mobilu (a použít jiný jazyk než CZ) a zmrazit si každý den v aplikaci, ale nevidím tam v shopu zrovna tuhle volbu. Možná je to tím, že mám zmražení aktivované, a nebo tím, že to z aplikace nejde...


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

To nevím, aplikaci nepoužívám. Máš-li zmražení zakoupené, tak samozřejmě nové koupit nemůžeš. Bylo-li zmražení použité včera, tak bys měl být schopný si ho koupit... Jinak dobrý typ. Možná bych ještě doporučil udělat aspon první lekci v nějakém cizím jazyce v aplikaci, abych měl jistotu, že jsem přihlášený a vše funguje jak má.


https://www.duolingo.com/profile/DreamerDuke

Taky by se hodilo, ne všichni mají roaming a když můžu trénovat v zahraničí nepotřebuju duloingo. (napr. já za dva dny)

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.