https://www.duolingo.com/murat84

duolingo eksikleri ve düzeltme isteği

1-- Bölüm çalışmaları sırasında geldiğin yere kadar olan kısmı kaydetme yok..Yanlışlıkla web sayfasıdan çıkarsanız herhangi bir uyarı yok tüm alıştırma boşa gidiyor.Kaydetme yok. 2--Tartışma alanından hariç yetkililere doğrudan yazmanın başka bir yöntemi var mı? 3--Alıştırma esnasında sol alt köşede ki "doğru yaptın" ,tercüme olan kısım aşağıda kalıyor.görmek için mouse v.b.ile kaydırmak gerekiyor.Ekran ortalanmalı. 4--"Devam et" yapılınca bir önce ki soruyu tekrar görememe.Önce ki cevaplanana bakmak gerekebilir. 5--Cep telefonunda da alıştırma yapıyorsunuz, tam bir soru kalmış cevaplayacaksınız,uygulama kapandı v.b durum oldu hadi herşey baştan( tekrar için güzelde :) ) çıkmak istediğinizde yapılan yere kadar kaydetmeli ve çıkmak istediğimizi sormalı.

March 2, 2015

2 Yorum


https://www.duolingo.com/carmenta

1.si pek de kötü değil. Yani sorsa daha iyi pek tabii; ama ders çalışma sırasında dikkat dağılmadan tamamen derse/çalışmaya odaklanmayı sağlayabilir bu. Yani sekmeler arası gezmemiş olursun. Geri kalanında da katılıyorum :)

March 2, 2015

https://www.duolingo.com/murat84

Bugün farkettim..Web sayfasından ayrılırken,"çık" a basarken web sayfasından çıkmak istediğinizden eminmisiniz diyor..Ama kaydetme yok :)

March 3, 2015
Günde yalnızca 5 dakika ayırarak İngilizce öğren. Ücretsiz.