1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. odpočet bodů...

https://www.duolingo.com/profile/AlesCZ65

odpočet bodů...

lidi pozdravujte vývoj s tím, že minimálně jeden človíček se jim na procvičování za bodů vykašle... Dal jsem si minimum 10 s tím, že mi to sice pravidelně nějaký čas vezme, ale stačí pár překlepů a pár nedokonalostí v překladu a je z toho kvůli ztrženým bodům půl hodiny a na to nemám asi nejen já nervy....

March 2, 2015

7 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/krutooon

Ja si dal rovnou minimum 50 (udelat jedine cviceni, ziskat 10 bodu a jit od toho mi prijde malo na to, aby se efektivne procvicovalo). Dle me je napr vhodny postup - jedno nove cviceni, pak jeho opakovani, pak posileni (delam sice vice, ale to neva). Pro me je DUO skvely nastroj, skoda, ze nebyl v dobe mych studii - to bych byl na jine urovni :-/


https://www.duolingo.com/profile/AlesCZ65

Jo program dobrý. Doplnil bych pár vychytávek ale jinak ok. S minimem 50 jsi frajer! Jinak 1 nové jedno opakování se mi zdá taky dobré.


https://www.duolingo.com/profile/DvorakMilan

do desáté řady je tento program perfektní, pak to začne být peklo, dělával jsem na začátku kolem 150 bodů za den, prostě paráda, teď jsem rád když dám denní limit 10bodů. Hodně to pokazily, prvotní nadšení vystřídalo velké zklamání. Už prakticky ani nedělám nové lekce protože se tam člověk kvůli nesmyslné obtížnosti ani nic nenaučí, ztratil jsem motivaci a chuť do učení.


https://www.duolingo.com/profile/krutooon

Ja si taky již 50 bodu snížil, ale pokračuji a navic využívám Memrise k opakování slovíček. Skvěle se to doplňuje.


https://www.duolingo.com/profile/DvorakMilan

a bude už jenom hůř!!. Já se s tím samým nervuji každý den. Nevadilo by mi až tolik procvičování za body, ale příliš velká obtížnost některých lekcí pro úplného začátečníka. Slovní hříčky, chytáky, nesmyslné a dlouhé věty u zvlášť těžkých lekcí které bych čekal tak po jednom až dvou letech intenzivní výuky. Je to dost demotivující a často přemýšlím že to skončím ale nemám zatím žádnou jinou náhradu.


https://www.duolingo.com/profile/AlesCZ65

tak to mě trochu uklidnilo :o)))

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.