1. Forum
  2. >
  3. Konu: English
  4. >
  5. Duolingo'nun etkisini ne kada…

https://www.duolingo.com/profile/aykasomer

Duolingo'nun etkisini ne kadar ve nasıl gördünüz?

Henüz yeni başladım, fakat olay olarak ' ben duolingonun faydasını şurada gördüm ' diyebileceğiniz bir durum söz konusu mudur ? Bu arada emeği geçen herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum, şu ana kadar gayet iyi gidiyor cümle yapısını anlamamda. Saygılar.

March 4, 2015

7 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/-Dead-

ben kelime haznemi geliştirdiğine inanıyorum duolingonun


https://www.duolingo.com/profile/makgun40

duolingo cümle yapısını oluşturmada ve doğal ingilizcenin kullanımında çok iyi ayrıca telafuzlar ingilizce hocalarından çok daha iyi yavaş yavaş sindire sindire öğretiyor internetteki en güzel site bence


https://www.duolingo.com/profile/ersoybal

Cümle kalıplarını, yapılarını, preposition ları ("the" meselesi dahil") her şeyi beynimize beynimize soktuğu için ben çok başarılı buluyorum.


https://www.duolingo.com/profile/IRMAK_DOGAN

bence face gibi arkadaslarımızla sohbet edebilseydik ingilizcede öğrenirdik


https://www.duolingo.com/profile/mburak07

Zaten kafana takılan bir şey olduğunda istediğin arkadaşına sora biliyorsun.Senin dediğin gibi sohbet olayı işin amacını saptırır.


https://www.duolingo.com/profile/WhyCoolWT

Sitenin Herkese Faydası Bana Olduğu gibi Banada Oldu Ama Sosyal Ağ Gibi Bi yeri Olsaydı İngilizceyi Daha kolay Öğrene bilirdik.


https://www.duolingo.com/profile/PolyglotCanavar

THE nın nerelerde kullanılacağını bilmiyordum. artık düşünmeme bile gerek kalmıyor ve kelime ezberlemede cok iyi. Ben mesela uzun zaman once bakıyodum. şu an yeniden başladım ve kelimeyi gördüğümde tanıdık geldi. ezberledim. hemen ezberlenmiyo. kelimelerin hafızaya yerleşmesi için zaman gerekiyo. Artık düşünmeden çoğu cümleyi kuruyorum. Hızlandım yani çok süper değilim :D

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak İngilizce öğren. Ücretsiz.