1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "Хтось відкрив це вікно."

"Хтось відкрив це вікно."

Переклад:Someone had opened the window.

March 6, 2015

9 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/sorosandra

скажіть, будь ласка, чому не зараховує "somebody"?


https://www.duolingo.com/profile/vovakondrat77

Будь ласка, пропонуйте свій варіант перекладу, натиснувши кнопку "повідомити про проблему" Так розробникам легше вносити покращення до курсу. Дякую. alt text


https://www.duolingo.com/profile/roma_34

Has не підійде?


https://www.duolingo.com/profile/allmillene

Це вправа до Past perfect. Тому має бути had. ☺


https://www.duolingo.com/profile/roma_34

Було б добре враховувати усі вірні варіанти відповідей. Щоб не збивати з толку, особливо новачків. Я наприклад спіцально не дивлюсь які це вправи, щоб не робити собі підсказки!


https://www.duolingo.com/profile/Kaminari_Okami

Насправді, у випадку з перфектними часами це, скоріше, не підказка, а необхідність, оскільки нам, не носіям, дуже важко без контексту відрізнити Past Perfect, Present Perfect i Past Simple.


https://www.duolingo.com/profile/fish-key

А особливо коли всі вправи пройдені і йде робота по закріпленню навичок. Тоді ти не знаєш:писати "had" чи "has". В цьому недолік програми, бо є неоднозначність. Програма безкоштовна, і такі як ми, БЕЗКОШТОВНО допомагаємо її покращити. Однак в багатьох випадках модератори не оперативно реагують на зауваження або взагалі не реагують. Адміни, зважте на мій пост. Через обговорення ви маєте безцінний Feedback, але не використовуєте це.


https://www.duolingo.com/profile/Roman736841

He had opened the window - неправильно (a window). Далі: Someone had opened a window - знову неправильно!! Виправляє на "the window"! В чому суть?


https://www.duolingo.com/profile/allmillene

А - це невизначений артикль, яким позначають якесь там собі вікно, у наданому реченні мова йде про цілком визначене "ЦЕ вікно". Переклад можливий щонайменше у двох варіантах: the window, або ж this window.

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.