Duolingo jest napopularniejszą metodą nauki języków na świecie. A co najlepsze, jest w 100% darmowe!

https://www.duolingo.com/nysander

Not all languages on my profile

I am learning now (practicing at all) English from Polish language and only this course is visible on my profile

but I am also learning Italian from English language and this course is hidden until I change my speaking language to English.

Is there any change to change this behaviour to have all my courses visible on profile page?

3 lata temu

1 komentarz


https://www.duolingo.com/ellatiene
ellatiene
  • 18
  • 14
  • 14
  • 10
  • 2

W tej chwili nie istnieje możliwość zobaczenia na profilu wszystkich kursów z różnych języków bazowych i nie ma żadnych informacji żeby w najbliższej przyszłości miało się to zmienić.
Flagi w komentarzach mogą podsunąć informację z którego kursu się korzysta, ale też nie do końca, bo po angielskim poście można byłoby się spodziewać Włocha uczącego się angielskiego i dodatkowo robiącego odwrotny kurs lub angielskiego nativa uczącego się włoskiego i kursu odwrotnego. Z komentarzy na profilu jednak wiem że w grę wchodzi jeszcze j. polski, a ze stopnia posługiwania się nim, że nie chodzi o rewersa, którego czasem robią osoby niemogące doczekać się na kurs polskiego. Tak czy siak forum ani nie jest, ani nie powinno być miescem informacji o tym kto czego się uczy. Ale póki co, to wraz z komentarzami stanowią pewien substytut jeśli ktoś chce pokazać się innym. Lepszego sposobu obecnie nie ma.

3 lata temu