"The feet"

Překlad:Nohy

April 4, 2015

9 komentářů
Tato diskuse je zamčená.


https://www.duolingo.com/profile/AntoninV8

Foot preci neni noha, ake chodidlo. Noha je leg. Nebo se pletu?


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Napsal jsem "stopa" a hodilo mi to hlášku: "Feet je množné, jednotné je Foot" a přesto to bylo uznáno jako správně s tím, že to je jenom překlep. To asi nebylo záměrem, že? Předpokládám, že by to mělo být spíš označeno jako chyba.


https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

Hm, uznavame 'stopy/ ty stopy" a stopa by to tedy uznat nemelo, ale nekde si to vymyslelo, ze jde jen o jedno pismeno, tak je to preklep. Ale kde to opravit. Shoot me now. Jdu se kouknout.


https://www.duolingo.com/profile/xmonika

The feed má prakticky nulový fonetický rozdíl. Otázka se tak nedá při poslechovém cvičení rozlišit


https://www.duolingo.com/profile/jgstcd

Reagujete na rychle nebo pomale audio? Rychle podle mne jasne rika "feet". Pomale take konci na "t", ale co muze byt matouci je ze mame v zvyku vyslovit samohlasky pred znelymi souhlaskami dlouze, i kdyz sazel bych ze vetsina rodilych mluvci neni si toho vedoma. Dlouhe a pomale se blbe rozlisuji. Ale staci poslouchat rychle audio nebo pozorne poslouchat konce slov.


https://www.duolingo.com/profile/Alzheimer_Josef

-:))To Vám závidím. Každé přehrání audia a to jak rychlého, tak i pomalého, vydává jiný zvuk. Já navíc i špatně slyším, takže se dost nasměju tomu, co pak vyleze. Ale nic "jasného" z audia nevychází a to ani na mém druhém počítači. Ačkoli je samozřejmě jasné, že lepší zadrmolená výslovnost, než žádná.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Mě se ted na druhý pokus audio přehrálo a s "The feed" bych si to teda nespletl... A to nežiju v anglicky mluvící zemi a nejsem přispěvatelem v Inkubátoru.


https://www.duolingo.com/profile/Vlcek1942

Není "feet" také označení vzdálenosti (stopa) např. v golfu, třeba jako "inch" - "palec"?


https://www.duolingo.com/profile/ppNcEB

Ty nohy ,,je špatně??

Naučte se Anglicky za pouhých 5 minut denně. Zdarma.