1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. nastavení kurzu - mikrofonová…

https://www.duolingo.com/profile/pribik86

nastavení kurzu - mikrofonová část

Dobrý den, předně děkuji za fajn kurz a práci kteroou tomu obětujete.

naistaloval jsem si nejprve duolingo na Windows phone, vše je ok. A te%d kdžy dělám lekce na Pc, tka v jednotlivých lekcí mi chybí cvičení na mikrofon- přitom manželka, která začala po mě rovnou na pc tak tam cvičení na mikrofon má. oba máme v nastavení mikrofon zapnutý.

můžete mi prosím poradit, kde by mohla být chba a jak ji odstranit ?

Děkuji

April 11, 2015

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Nemám zkušenost a napadá mě jenom klasická rada z IT Crowd - "Have you tried to turn it off and on again?"

Zkusil bych v nastavení všechno vypnout, uložit a udělat jedno cvičení. No a pak zase všechno zapnout, uložit a zkusit udělat cvičení. Jinak mě moc nenapadá co s tím.


https://www.duolingo.com/profile/JWjirkae

Dobrý den, já mám zase takový problém, že když cvičím na tabletu s androidem, tak mi mikrofon funguje. Ale když se učím na telefonu s windows phohe, tak mě to ani nenabídne, abych zkusil něco říci. Je to nastavením (volbu nikde nevidím), nebo aplikací která tuto možnost s windows phone nemá?


https://www.duolingo.com/profile/ladyzaba

Já mám s mikrofonem hodně divný problém. Na Duolingu se učím asi tak měsíc. Až doteď to fungovalo tak nějak normálně, někdy se mně to povedlo říct k mikrofonově spokojenosti, někdy ne, u francouzštiny jsem měla mnohem větší problémy než u němčiny. Teď mám nový počítač a dnes poprvé se učím na něm. Dělám němčinu a mikrofon mně ani na pětadvacátý pokus nerozumí ani slovo. Je povolený, cvičení s mikrofonem se zobrazují. Stáhla jsem si kvůli tomu i nahrávací program, abych to ověřila – mikrofon snímá normálně, nahrávka je normálně srozumitelná. Nicméně Duolingo to, co říkám, prostě nepoznává :-(. V čem to sakra může být?


https://www.duolingo.com/profile/ladyzaba

Nový poznatek – problém je ve Firefoxu, v Chrome to funguje. Ale proč?!

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.