1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. mobilní aplikace a úroveň obt…

https://www.duolingo.com/profile/Ijacek.007

mobilní aplikace a úroveň obtížnosti

čekal jsem na mobilní aplikaci a tesil jsem ze si najdu chvíli na procvičení slovíček i v posteli před spánkem. Jsem ale vyloženě deprimován nastavením obtížnosti. Jako dysgrafik nejsem schopen bez problému dokončit ani jediný test. Celá aplikace tak pro mě postrádá smysl protože na místo pomoci a procvičení mě po několika pokusech dokonale otráví. Čekal jsem od aplikace že mě pomůže s opakováním Jsem opravdu takový beznadějný případ nebo je náročnost v aplikaci i dle ostatních opravdu nastavena velmi obtížně ?

April 17, 2015

13 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Zdenek007

Pokud jde jen o opakování slovíček (bez celých vět), tak doporučuji třeba tohle: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.languagecourse.vt.en Dá se použít i na PC. Slovíčka jsou s obrázky, což někomu může pomoci při učení.


https://www.duolingo.com/profile/chennda

Zdravim, tuhle aplikaci jsem zrovna pred tydnem zkousel. Byla by super, nebyt jednoho dost podstatnyho hacku - po kazdym vyskoceni z aplikace se dana lekce resetuje, takze to jede uplne od zacatku. Je to zajimavy, ale body a procenta naucenych slovicek zustanou.


https://www.duolingo.com/profile/YamanouchiCZ

Nemám pocit, že by byla mobilní aplikace (u mě iOS pro Apple) tak obtížná. Používám ji každý den a píši bez diakritiky a bez problémů proplouvám.


https://www.duolingo.com/profile/tenhobi

Ono je to možná tím, že na mobilu je srdíčkový koncept hodnocení? Což se mi občas také nedaří správně dokončit kvůli různým přehmatům atd...


https://www.duolingo.com/profile/Ijacek.007

já aplikaci používat přestal dle mého neplní svůj význam. Aplikace by měla motivovat ne demotivovat.


https://www.duolingo.com/profile/Ijacek.007

tak jsem si teď znova zkusil aplikaci a byl změněn systém hodnocení to je konečně použitelné i pro mě


https://www.duolingo.com/profile/Adjagr

Závidím. Já má stále srdíčka :(

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.