1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "Це ваше?"

"Це ваше?"

Переклад:Is this yours?

April 27, 2015

11 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/nelya.zhuk

проходжу цей тест другий раз. зараз правильна відповідь "is this yours". а першого разу "is it yours" чому????


https://www.duolingo.com/profile/deepcort

В мене "is it yours".


https://www.duolingo.com/profile/O.Yevhen

мабуть тому, що в даному випадку it, the та this сприймає як це


https://www.duolingo.com/profile/LkOD15

Хогвартс


https://www.duolingo.com/profile/lyova88

your хіба неправильно? В українському варіанті незрозуміло, чи "ваше" означає власність багатьох людей чи однієї людини, до якої звертаються з повагою... я натиснув "Повідомити про проблему" хоча не є упевнений у своїй правоті.


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1
  • 1307

Your, yours. Це дві форми присвійного займенника. Перша форма: my, your, his, her, its, our, their. Друга форма: mine, yours, his, hers, its, ours, theirs. Як бачимо, більшість із них утворюються від першої форми додаванням s. Не додається s лише до his та its, які закінчуються на s, а mine утворений як окреме слово. Перекладаються займенники обох видів однаково, а відрізняються своєю роллю. Перша форма вживаєься частіше, вона вказує, чия це річ. Тому після цих займенників завжди стоїть іменник або займенник, що його заміщує. It is your pen. Це твоя ручка. Друга форма вживається в коротких відповідях. Іменник або відсутній, коли відомо, про що йдеться, або стоїть перед займенником. Whose is this pen? Yours. Чия це ручка? Твоя. Ще один приклад: Is this pen his or hers? Це ручка його чи її? Зважаючи на це коротке пояснення, your i yours у реченні цієї вправи не взаємозамінні, хоч українською звучать однаково. Детальніше можна почитати на сайті: http://easy-english.com.ua/possessive-pronouns/


https://www.duolingo.com/profile/VIuaq

Дякую за обґрунтовану відповідь


https://www.duolingo.com/profile/AndryRubak

Ніодна відповідь неправильна, як це взагалі можливо так? На одне і те саме запитання є 3 відповіді, із 3 відповідей ні одно неприймається!!!!


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1
  • 1307

Ви тут недавно, тому могли не звернути увагу, що просять вказати УСІ правильні відповіді. Часто буває дві правильні. Якщо вказати лише одну, то це вважається помилкою, бо інша правильна не вказана.


https://www.duolingo.com/profile/DEMYAN-16021987

Т для що ш то о

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.