1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. Lista kursów na profilu

https://www.duolingo.com/profile/Viersch

Lista kursów na profilu

Witajcie. Mam pytanie odnośnie listy kursów językowych, która pojawia się na profilu u danego użytkownika. Otóż, kiedy mam ustawiony kurs języka angielskiego po polsku, na profilu mam napisane o tym, że się uczę tego języka i który mam poziom. Jednakże uczę się także innych języków - chcąc nie chcąc, w języku angielskim. I tu pojawia się pytanie - dlaczego na liście w moim profilu się nie pojawiają? Wiem, że są one w zupełnie innej wersji językowej duolingo, więc w sumie nie powinny się pojawiać, ale zobaczyłem już kilka osób, które mają u siebie wypisane kursy niepolskojęzyczne. Jest więc jakaś możliwość ich dodania u siebie na tę listę? Pozdrawiam serdecznie!

May 16, 2015

1 komentarz


https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Kurs francuskiego i niemieckiego pojawiają się na twoim profilu, ale wtedy gdy sprawdzasz to po przełączeniu się na język angielski. Za to nie widać wtedy, że uczysz się także języka angielskiego.
Tak to niestety zostało skonstruowane, że widać kursy wyłącznie z jednego języka bazowego, z tego, z którego obecnie korzystasz, bądź z którego się wylogowałeś.

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.