1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Kolik % jazyka již ovládáš

https://www.duolingo.com/profile/utahraptorka

Kolik % jazyka již ovládáš

Zdravím!

Ráda bych se zeptala, proč se mi nezobrazuje můj postup v %? Můj partner to tak má (začínal dřív) a když jsem dnes registrovala sestru (aby měla opáčko do školy) tak se jí automaticky procentuální postup také ukazoval! Dá se to někde nastavit nebo zjistit? Ráda bych svůj pokrok viděla... Díky za info! ;)

May 21, 2015

8 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/choeisa

Sam o sobe to clovek nastavit nemuze. Duolingo casto testuje nove funkce a uzivatele nahodne rozdeli na skupinu A a B.


https://www.duolingo.com/profile/utahraptorka

:( to mě hrozně mrzí...:( ale díky za info! :)


https://www.duolingo.com/profile/LucieManak

Ahoj, já mám stejný dotaz - anglický strom je dokončen a pokrok setrvává na úrovni úvodního testu, tj. 42 %. Přitom ve francouzštině na bázi angličtiny se procentuální pokrok ukazuje, takže žádným upgradem nebo javou to není. Na druhou stranu, jak tak koukám, u francouzštiny se mi sice ukazuje progress, ale zase není uvedena její ikona u mého jména, tak nevím :-)


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Věř mi, bude to nějaký A/B test DuoLinga, viz https://www.duolingo.com/comment/769058 Ikdyž je teda novinka, že DuoLingo testuje tím způsobem, že to jednomu uživateli dají v jednom jazyce nějak a v druhém jazyce jinak.

Popravdě ale netuším moc na co se ptáš - jakých 42% máš na mysli...


https://www.duolingo.com/profile/LucieManak

Chmmm, na zadaném odkazu mi to vyhazuje chybu 404 - diskuze neexistuje :-(( Jinak jsem myslela takový ten erb v pravém horním rohu, v němž je procenty zobrazen pokrok...

Mám ještě jeden dotaz: čas od času se mi stane, že projedu dílčí část lekce, ale systém to jaksi nezaregistruje a nepustí mě dál, dokud touto částí neprojedu znovu. Třeba 2. díl kapitoly Essen jsem včera musela absolvovat 3x, než jsem se probojovala do části 3. (podotýkám, že s nulovou chybovostí - nebyl žádný objektivní důvod, aby mě systém nutil k opakování). Nemáte s tímto jevem nějakou zkušenost, prosím? Předem děkuji za odpověď.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Aha, to mě mohlo napadnout, že myslíš tady tuto, ehm jak to vyjádřit... zajímavý údaj. Já osobně (a při pohledu do anglických for uvidíš, že i spousta dalších) bych ho nejradši zrušil a nebo kompletně přepracoval, je to zcela nicneříkající číslo, které si DuoLingo cucá nějakým způsobem z čerstvosti slovíček. Není to tedy pokrok, ale "plynulost" v angličtině a protože ti DuoLingo samozřejmě nestačí k plynulosti, tak maximální dosažitelná hodnota je někce okolo 65%.

A s neuznáním lekcí zkušenost nemám, ani jsem o podobném problému doted neslyšel, bohužel. Jedině bys mohla napsat anglicky do nějakého anglického fora, tam by někdo mohl vědět a poradit.


https://www.duolingo.com/profile/milapos

Není to třeba slabším internetovým připojením? Když se mi hodně zpomalí internet, tak chvíli musím počkat než duolingo zaregistruje že mám danou lekci za sebou a pustí mě dál.. Možná zkus chvíli počkat a potom to zaktualizovat.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.