1. Forum
  2. >
  3. Topic: Ukrainian
  4. >
  5. "The internet gave us a lot."

"The internet gave us a lot."

Translation:Інтернет дав нам багато.

June 22, 2015

4 Comments


https://www.duolingo.com/profile/Hatul_Madan

Якщо a lot у підказці "ДУЖЕ багато", то приймайте, або виправіть.


https://www.duolingo.com/profile/sagitta145

Запишіть собі кудись: цей сайт підтримується і розвивається такими людьми, як ви та я. Все робиться колективно, в тому числі виправляння помилок. Той, хто створював речення, не всевишній і не міг продумати всі можливі відповіді, які юзери будуть писати. Я час від часу також натрапляю на помилки або синоніми, які не були враховані із самого початку, і просто клікаю "репорт", що вам також раджу робити. Дуже навіть приємно ось так допомагати людям, які хочуть вчити нашу прекрасну рідну мову, у мене аж серце на радощах стрибає, чесно кажучи, така безкоштовна радість дарована інтернетом.

Що у вас, сердечко пропало чи -1 exp від того, що вашу відповідь на прийняли? І що від цього станеться, втратите роботу чи з жінкою розведетеся? Це ж навіть не іноземна мова для вас на цьому сайті, в чому взагалі проблеми. Знайшли прокол, помилку чи альтернативний варіант відповіді - зробіть свій вклад у суспільне заняття і не вибрикуйтеся.


https://www.duolingo.com/profile/sagitta145

Підніміть руку, тицніть репорт, і подумайте, що ми тут всі такі самі, як ви. Чи ви думаєте, що мені хтось платить, щоб я тут висіла і відповідала на запитання кмітливих і допитливих іноземців чи ось тут строчила гнівні коментарі таким, як ви


https://www.duolingo.com/profile/Hatul_Madan

Якщо вам по суті нема чого відповісти, то не займайте площину сторінки непотрібним копіпастом.

Learn Ukrainian in just 5 minutes a day. For free.