1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "Жоден з них не є популярним."

"Жоден з них не є популярним."

Переклад:None of them are popular.

June 22, 2015

9 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Kadr80

А "None of them - ніхто з них" - це множина в англійській? "None of them is popular" - забракувало, виправило на "None of them are popular".


https://www.duolingo.com/profile/Vinnfred

Воно може виступати як одниною, так і множиною. І там доволі тонка грань між цими значеннями, скоріше все залежить від волі автора. Якщо ви хочете підкреслити, що цей ніхто - це одна деяка сутність - використовуйте однину, якщо хочете підкреслити, що там було багато варіантів, але "ніхто з них" - пишіть множину.


https://www.duolingo.com/profile/Garry_S

Чи можливий варіант: "Nobody of them are popular" ?


https://www.duolingo.com/profile/Dmy_S
  • 1715

Однину приймати як відмовлялося, так і відмовляється (
Сусіднє завдання. Аналогічна дискусія ( https://forum.duolingo.com/comment/7407663 ), займенник everybody - це однина чи множина? З'ясовується, однина. Є англійській гумор, є англійські вчені, є прощання по-англійські. Виявляється, є й англійська логіка )) Everybody, тобто всі - це однина. Можна погодитись (хоча, якби англійські вчені від філології попросили допомогти мене (швидко й непомітно, але пихато глянув у дзеркало), я би сказав: давайте відділимо мух від котлет: each one - однина, everyone - множина). Але нехай, все одно ніхто не просить. Натомість none - це, виявляється, множина. На секундочку, всі - однина, ніхто - множина! Тобто, я завжди вважав, що "множина" - це від слова "много", а много - це, як мінімум, більше одного, бо один - це однина. А тепер виявляється, що нуль, тобто, менше одного - це теж множина, тобто, много )))
(тихо, не привертаючи уваги санітарів, сповзає зі стільця)

P.S. Я там вище написав "все одно ніхто не просить". Це помилка? Слід писати "все одно ніхто не просЯть"?


https://www.duolingo.com/profile/KI6O6

Чому не приймає "Neither" замість "None"?


https://www.duolingo.com/profile/AndrikBodn

''none of them are not popular' чому не правильно? а ''She is not afraid of anything.'' приймається. У двох реченнях подвійне заперечення, але правильне тільки одне.


https://www.duolingo.com/profile/Dmy_S
  • 1715

У She is not afraid of anything немає подвійного заперечення. От якби замість anything було nothing - тоді так. Але тоді би й не приймалося.


https://www.duolingo.com/profile/matia.ra

Чому не приймає


https://www.duolingo.com/profile/TZcr18

Чому of немає в підказках?

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.