https://www.duolingo.com/profile/MariuszST

Blad w naliczaniu dni z rzedu

dzisiaj sie okazalo ze duolingo nie zaliczylo mi wczorajszego dnia do kontynuacji moich dni z rzedu l I mam przerwe mimo ze wczoraj robilem lekcje okolo 1 w nocy. Wiem ze nie ma z tego powodu profitow ale strasznie to irytuje . Mialem 344 z rzedu a dzis ok 2 w nocy mam 0 to jest baaardzo nie fair.

July 23, 2015

6 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Doby liczą się według strefy czasowej w której konto zostało założone. Ważne też jest zdobycie minimalnej ilości punktów określonej w limicie, w ustawieniach.
Jeśli mimo to niesłusznie wyzerowało ci streaka, to proponuję przeszukać forum "Rozwiązywanie problemów". Niestety nie wiem kogo konkretnie szukać, ale czytałam kiedyś, że jest ktoś (spoza pracowników Duolingo), kto umie przywracać niesprawiedliwie odebrane streaki.
Na przyszłość warto też sobie wykupić "zamrożenie czasu".

July 24, 2015

https://www.duolingo.com/profile/renfrere

Najdziwniejsze ze w telefonie wyświetla się 247 dzień z rzędu ale jak zaliczy się lekcja to tylko 5, nie dostałam odpowiedzi na meila ani nie znalazłam nic na forum

July 31, 2015

https://www.duolingo.com/profile/MariuszST

Niestety nie dziala to duolingo prawidlowo i to jest fakt. Faktem jest tez to ze to bardzo pozyteczna strona do nauki, Problem w tym ze jest wiele zniechecajacych momentow. Z tym naliczniem spotkalem sie juz pare razy ale przedtem zawsze w pore reagowalem :P Niestety nie tym razem. Mowi sie trudno i sobie sam licze.

August 2, 2015

https://www.duolingo.com/profile/TheJanmax

Przy kursie jest napisane ile godzin pozostało, są tą godziny do końca dnia ćwiczeniowego, również robiąc zadania 1-2 w nocy nie naliczyło mi kolejnego dnia ale z tego co zaważyłem to nowy dzień na duolingo zaczyna się ok 6 rano przynajmniej u mnie.

August 20, 2015

https://www.duolingo.com/profile/renfrere

W aplikacji chyba nie jest to tak widoczne jak na stronie

August 23, 2015

https://www.duolingo.com/profile/MariuszST

Wiadomo ze to jest mniej istotne ale jak ma sie 344 yo nawet dla moich dzieci to jest doping a tak to mam tylko 26. ZAalatwilem sobie DEMOTYWATOR :P

August 20, 2015
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.