1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Yeni Dil Kurslarını Nasıl Ala…

https://www.duolingo.com/profile/AysenG.

Yeni Dil Kurslarını Nasıl Alabiliriz?

Merhabalar :) Sitede yeniyim ve bir şey dikkatimi çekti. Bazı kullanıcıların farklı dilleri de öğrendiğini gördüm ancak kendim farklı bir dil kursunu nasıl alacağımı bulamadım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

August 2, 2015

4 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/serifenur2

Merhaba AysenG., bunun için yukarıdaki mavi çubukta profil resminin olduğu yerde bayrak resmi var ona basarak diğer kursları seç.Buradan istediğini seçebilirsin.Ancak bir sorun var eğer sadece Türkçe biliyorsan sadece öğrenebileceğin dil olarak İngilizce ve Almanca çıkıyor karşına.İngilizceyi zaten öğreniyorsun Almanca'da yapım aşamasında.Eğer bildiğin dili İngilizce seçersen bir sürü dil çıkıyor karşına.Yani diğer dilleri öğrenmek için de önce İngilizceyi öğrenmemiz gerekiyor :)))


https://www.duolingo.com/profile/tasdemir05

Merhaba Aysen, Serifenur çok güzel açıklamış :) ben sadece bir katkıda bulunmak isterim, ingilizce ile birlikte ikinci bir dil öğrenmeyi seçersen ki şerifenin dediği gibi yeni seçeceğin dili ingilizce ana dil seçtikten sonra seçebiliyorsun ingilizceye destek oluyor.

Ben mesela ana dili ingilizce seçtim sonrada ispanyolcaya başladım bu sayede hem ingilizce pratik yapılırken hemde ispanyolca öğreniliyor :)


https://www.duolingo.com/profile/AysenG.

çok teşekkür ederim :)

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.