"Вона працює на фундацію."

Переклад:She works for a foundation.

3 роки тому

7 коментарів


https://www.duolingo.com/ser-ts

Чи не можна ... for the foundation?

3 роки тому

https://www.duolingo.com/bat42380

приєднуюся до питання. a/the тут не еквівалентні?

1 рік тому

https://www.duolingo.com/Zinazaiceva

she works on a foundation, чому так не можна написати?

11 місяців тому

https://www.duolingo.com/MyhsyaShtu

А чим вам не догодило слово "фонд"? Мапа, фундація... може досить тягнути у мову канадізми та американізми? Як немовля тягне до рота різний непотріб

2 роки тому

https://www.duolingo.com/892O

Мапа, фундація - питомі українські слова, заборонені на совковій Україні, бо не співпадають з московським суржиком. У Америці за них не розстрілювали, то й збереглись. А для підсовкових таки незвичні, але звикнуть. :)

2 роки тому

https://www.duolingo.com/MyhsyaShtu

А наведіть, будь ласка, хоч одне літературне джерело до, скажімо, 1985 року з прикладами вживання цих слів. Крім діаспорних. Скажімо, у Нечуй-Левицького, Лесі Українки....

2 роки тому

https://www.duolingo.com/892O

Все дуже просто (гугліть!): http://sum.in.ua/s/mapa МА́ПА, и, жін., заст. Карта (у 1 знач.). Добре було б, якби достали добру і детальну карту (мапу) Полтавщини (Леся Українка, V, 1956, 160); Слідимо на мапі за фронтом кінної армії (Мирослав Ірчан, I, 1958, 285). Словник української мови: в 11 томах. — Том 4, 1973. — Стор. 625. http://sum.in.ua/s/fundacija ФУНДА́ЦІЯ, ї, жін., заст. Пожертвування коштів на заснування чого-небудь. — Це мій посаг, моя власність, так що пан Лозко не зможе заперечувати фундації (Зінаїда Тулуб, Людолови, I, 1957, 157). Словник української мови: в 11 томах. — Том 10, 1979. — Стор. 651.


Будь ласка, не намагайтесь перетворювати інших на прислугу. Шукайте самі, бо часу обмаль, цейтнот. І якщо знаходиш його не тільки, щоб учити англійську, а й на підказку колегам, то шукати за них - часу немає. Самостійно, будь ласка.

2 роки тому
Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.