https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

Co dělat, když mi nejde audio.

Pokud nepřehrává vaše audio, my s tím nemůžeme ale vůbec nic dělat. Ani ťuk. Obzvláště v případě, že nám to sdělíte pomocí "Ostatní hlášení", která jsou zcela anonymní a na která nemáme možnost odpovědět. Problém zvuku je problém na vašem konci, nikoliv na našem.

Pokud nejde vaše audio, přesvěčte se, že vám funguje v jiných programech, že máte zapnuté reproduktory, že váš počítač vůbec disponuje reproduktory a že není ztlumen zvuk. Pokud ano, jediná možnost, kde se dá zkontrolovat audio je pomocí kliknutí na vaše jméno v horní části obrazovky a "Nastavení".

Zde se dá zapnout a vypnout mikrofon, reproduktory a dalsi nastaveni tykajici se zvuku. Mikrofon se obcas sam vypina a je potreba jej znovu zapnout, pokud o to stojíte.

August 5, 2015

23 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Chatulov

A kam tedy správně nahlásit špatnou funkci programu?

April 28, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Voyta
Mod
  • 1161

Maximálně tak zde v angličtině.

May 2, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Chatulov

No jo tam jsem psal už před týdnem a zatím žádná odezva. Mě zas nefunguje zmrazení série. I když si to koupím a přeruším jeden den tak stejně o řadu přijdu. No nic.. Díky moc! :-)

May 3, 2016

https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

Tam jsem psala uz pred dvema lety...... a nic :D

September 8, 2016

https://www.duolingo.com/profile/jessie1717

Už se mi taky stalo, že mi nešel zvuk. Je taky potřeba zkontrovat aktualizace na počítači, nebo adobe read, nebo jen restartovat počítač (tablet). Tedy v případě že jsou dostupné aktualizace tak aktualizovat!

August 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Tak nějak by to asi mělo být. Užitečný je taky komentář toldy007 v této diskuzi: https://www.duolingo.com/comment/9596464

August 7, 2015

https://www.duolingo.com/profile/BarunkaM

Je to legracni, ale me zvuk obcas jde a obcas nejde. Ten samy den, stale stejny prohlizec zvuk zaply. Obca se to precte, obcas se to neprecte a to co si mam poslechnout a napsat zatim neslo nikdy :D

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/DavidVrata

Dobrý den, mám problém v okamžiku kdy ukončím lekci systém mi odmítá pustit na další level prostě lekce zůstává uzamčena přestože jsem předchozí lekci řádně ukončil. Druhý den mě systém sice pustí na následující druhou lekci avšak dál už zase nikoliv, musím opět čekat do zítra. Může mi někdo poradit ? Děkuji

March 1, 2017

https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

To jsem jeste neslysela. Zkuste jiny prohlizec nebo si vycistit cookies.

March 1, 2017

https://www.duolingo.com/profile/petr51788

V opeře to nejde ani náhodou, stačí používat Chrome a je to OK

March 11, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Klara283186

Mě to zase nejde vůbec mám to zapnuté ale nikdy se mi nestalo že by mi to jen ukázalo co mám udělat jako mým známím když jsem je to viděla procvičovat.

March 18, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Sararach

ahoj, ale mě audio na počítači funguje normálně, všechno mám správně nastavené, nefunguje jenom někdy a jenom v této aplikaci. Ne že by to byl až takový problém, ale je to opravdu někde v duolingu. I když problém to vlastně je, neslyšet jak se co vyslovuje a nemoci reagovat na překlad vysloveného je fakt jenom poloviční učení.

March 30, 2017

https://www.duolingo.com/profile/lviceNada

Dobrý den, zvuk mi jde u různých řečích, ale ne při vietnamštině

May 18, 2017

https://www.duolingo.com/profile/DvorakMilan

mě zase dost vadí , když přestanou po nějakém čase fungovat zvukové efekty (bez ohledu na nastavení) programátoři někde udělali chybu, on by to nebyl takový problém ale pokud se má člověk soustředit a do toho něco přestane fungovat, je to faktor který znehodnocuje soustředění, protože to působí jako by byla aplikace zaseklá a to dost rozptyluje. Úplně by stačilo mít na stránce tlačítka vypínání a zapínání zvuků.

March 11, 2018

https://www.duolingo.com/profile/OldrichVykydal

Kde hledat chybu kdyz mi webova aplikace jiz nenabizi cviceni s mikrofonem behem cesko-anglickych lessons ale normalne mi to na stejnem PC nabizi a funguje behem anglicko-nemeckych lessons. Behem prepinani jazyku samozrejme zadne nastaveni nemenim.

October 2, 2018

https://www.duolingo.com/profile/kristapele

V nastavení nemám vůbec nabídku mikrofon. Před týdnem jsem ho tam ještě měla a využívala. Mimo to se mi často vypíná i reproduktor, takže musím ukončit test.

July 8, 2019

https://www.duolingo.com/profile/PavlinaSoukupova

kam se mluví v tom cvičení s reproduktorem

April 9, 2017

https://www.duolingo.com/profile/zdenkamad

Klikne se na to velke tlacitko, na kterem je piktogram mikrofonu. Tlacitko se zmeni na stop a v te chvili se mluvi do mikrofonu v pocitaci / na mobilu. Pokud program rozhodne, ze je vyslovnost spravna, tak se slova probarvi zelene.

April 10, 2017

https://www.duolingo.com/profile/zdenkamad

obcas se mi tak jako ostatnim stava, ze se zniceho nic prestane prehravat audio ( a zvukove efekty dale funguji, zvuk vsude jinde funguje take v poradku, audio neni vyple atd...). Nevim jestli si se mnou nezahrava nejaky sotek, ale zjistila jsem, ze toto nenadale vypnuti audia v prubehu testu je mozne "zapnout" tim, ze rozkliknu po vypracovani otazky "diskuzi o vete"

December 30, 2016
Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.