https://www.duolingo.com/piotrutek

jak dodać nowy język do nauki?

nie wiem, jak mam dodać nowy język do nauki. klikam na tę flagę w prawym górnym rogu i nie pojawia mi się lista dodatkowych języków. jak kliknę "rozpocznij nowy kurs" pojawia mi się: "Kursy językowe tworzone przez społeczność Inkubator Duolingo daje osobom dwujęzycznym możliwość podzielenia się swoją wiedzą z ludźmi na całym świecie. Czy podejmiesz wyzwanie? Zostań współautorem kursu". a ja przecież nie aspiruję do bycia autorem nowego kursu, lecz chcę się uczyć jeszcze jednego języka. gdzie to znaleźć, defaka da hella?

3 lata temu

6 komentarzy


https://www.duolingo.com/AC15_
AC15_
Mod
  • 24
  • 7
  • 2

Najeżdżasz na flagę, klikasz rozpocznij nowy kurs i z listy po prawej wybierasz że znasz np. język angielski. Dla polaków na razie jest tylko kurs angielskiego :)

3 lata temu

https://www.duolingo.com/mnzpl

a czy to tak ma być, że jak zmienię kurs językowy (z "polski=angielski" na ""angielski=norweski"), to mi znika z profilu poprzedni język? to znaczy nie jest w ogóle widoczny? Postępy w nauce są zachowane, natomiast jakbym chciał udostępnić profil komuś, to będzie widział tylko jeden język

3 lata temu

https://www.duolingo.com/piotrutek

dziękuję za podpowiedź, zacząłem naukę włoskiego. teraz medytuję, jak powrócić do nauki angl. jest tu gdzieś przełączanie kursów? boję się kliknąć coś nie tak, żeby nie skasować swego zaawansowania w angl.

3 lata temu

https://www.duolingo.com/piotrutek

oki, znalazłem switch the course

3 lata temu

https://www.duolingo.com/ppiatekeng

Witaj. A gdzie znalazłeś? Ja mam podobną sytuację, ale żeby przenieść się z nauki włoskiego (angielski > włoski) na naukę angielskiego (polski > angielski) to muszę tak zmienić język jaki znam na polski i wybrać nowy kurs (angielski) . Czy jest jakieś szybsze rozwiązanie?

2 lata temu

https://www.duolingo.com/Monikul

Fajny sposób. Wypróbuję!!! Dzięki!!!!!!!!!!!!

2 lata temu
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.